Активісти організували протест біля НМУ імені Богомольця (оновлено)

photo_2018-01-31_13-22-11

Колишні студенти, активісти та журналісти організували акцію протесту під стінами Націоналного медичного університету імені Богомольця.

Мітингувальники вимагають продовження кримінальних справ проти ректора Катерини Амосової.

photo_2018-01-31_13-22-10

На плакатах написано: «Вони крадуть кошти університету та наживаються на студентах», доки ви, спрівробітники НМУ, робите вигляд, що не бачите, не хочете казати і відмовляєтеся чути», «Співробітники, не мовчіть, сьогодні страждає НМУ, завтра – ви!», «Мішалов і Амосова зробили з НМУ кримінальний синдикат», «Амосова розкрадає бюджетні кошти».

Ми стежимо за подіями та будемо повідомляти вам найсвіжіші новини.

ОНОВЛЕНО

З нами зв’язалася студентка НМУ імені О. О. Богомольця, Айнур Багірова, студентка 5 курску медичного факультету № 1, яка повідомила: «Після того як в нашому університеті почався процес реформ та очищення, це завдало удару по багатьом людям, для яких університет був годівничкою і вже 4-й рік продовжується практично безперервна атака на теперішнє керівництво університету з боку різних зацікавлених осіб, колишніх орендарів, чиновників чи ображених та звільнених з університету корупціонерів. Хитрість і підлість цих нападок криється у тому, що їх намагаються видати за «студентські протести» накшталт нашого справжнього протестного руху, який відбувався у 2014 році».

Студентка зауважує, що «подібні «акції протесту» відбуваються під стінами МОЗ та університету регулярно уже впродовж півроку. Вони, наче за розкладом, приходять під час засідань ректорату, вченої ради, наглядової ради, під час культурно-масових заходів та наукових конференцій, інколи проводять «мітинги» під стінами МОЗ України. Учасники мітингів це особи маргінальної зовнішності, завжди на підпитку або із виразними ознаками тривалого зловживання алкогольними напоями, або ж молоді студенти 1-2 курсу різних унівреситетів та училищ Києва, які нічого не знають про наш університет і не мають до нього жодного стосунку. Той факт, що вони займаються таким собі «підробітком» видає те, що вони не можуть адекватно відповісти на питання чому вони протестують, які проблеми університету їх турбують і який взагалі стосунок до НМУ вони мають».

Дівчина розповідає, що «після закінчення «робочого дня», куратори мітингу пакують обладнання: колонки, пульт, дизельний генератор в «бусик» без номерних знаків, забирають в учасників мітингу пом’яті білі халати і розраховуються з ними готівкою. Абсурдність цього «театру» одного разу дійшла до того, що куратори поїхали з місця і покинули найнятих протестувальників, ймовірно, не заплативши їм. Після чого останні просто покинули весь реквізит просто посеред вулиці: одяг, листівки, широкоформатні баннери та дороговартісні металеві баннерні стійки і просто розійшлися. Співробітники та студенти НМУ переважно вже не звертають уваги на ці дійства, оскільки знають, що вони проплачені і переслідують темні цілі».

Айнур згадує, що «з тими хлопчиками спілкувались Коментарі: « я прийшов, бо друг просив», «я не з Киева», «мені сказали постояти», «нам не дозволяють розмовлять з іншими». Коли викликали міліцію, бо такі люди знаходились на території нашого університету, від них вимагалось одне: «Покажи студентський квиток». У нас 99,9 студентів мають його, бо у нас система пропусків за студентським). Жоден не був з нашого університету».

Нагадаємо, що «Студвей» уже писав про «переворот» у НМУ імені Богомольця та розповідав про хроніку подій у медичному виші.

Фото: соцмережі

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus