Молодіжні активісти, на яких варто підписатися

У Фейсбуці складно встежити за всіма подіями, можливостями та зашкварами. Тому ми зробили добірку молодіжних активістів, чиї пости точно варті уваги.

hoi

Дмитро Гой

Освіта: вивчає електронні пристрої та системи в Харківському національному університеті радіоелектроніки.

Діяльність: під час навчання він активно долучався до університетських та громадських ініціатив. У рідному виші працював у Навчально-методичному відділі забезпечення якості й тепер очолює Студентський сенат.

Окрім того, Дмитро є заступником голови в Харківській обласній студентській раді, членом правління у Фундації регіональних ініціатив Харкова та радником з питань кібербезпеки в ГО «Громадський контроль діє». Також активіст заснував громадську організацію «Кібер контроль».

Сфери: якість освіти, студентське самоврядування, кібербезпека.

zaichenko

Сергій Зайченко

Освіта: навчався соціології в НПУ імені М.П. Драгоманова, де він також очолював Студентську раду, та в Києво-Могилянській академії.

Діяльність: тепер він координує напрямок зв’язків з громадськістю в Українській асоціації студентів та в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти. Окрім того, Сергій – співорганізатор YouthDay.

Чим займається: якість освіти, зв’язки з громадськістю.

kseniia

Ксенія Семенова-Шелевицька

Освіта: вивчала інженерію в Національному авіаційному університеті, а також управління проектами.

Діяльність: є віце-президенткою та головою відділу зовнішніх зв’язків Соціальної наукової мережі, менеджеркою в проекті «Спільнота Свідомого Спілкування» та координаторкою «Наукових пікніків в Україні» в Києві. У своєму університеті Ксенія організовувала TEDxNAU та створила NAU HUB.

Наразі працює в Institute of Electrical and Electronics Engineers, організації, яка об’єднує фахівців у сфері інженерії по всьому світу. Також Ксенія залучена як PR-менеджерка міжнародного бізнес-інкубатора Youth Entrepreneurial Partnership.

Чим займається: зв’язки з громадськістю, популяризація науки, бізнес, інженерія.

melania

Меланія Подоляк

Освіта: вивчала англійську мову та літературу в ЛНУ ім. Івана Франка, а також загальне мовознавство у Фрайбурзькому університеті (Німеччина). Нині вивчає медіакомунікації в УКУ.

Діяльність: Меланія працює фіксеркою для іноземних журналістів, координаторкою іноземних музичних гуртів та перекладачкою. Цього року вона долучилася до команди організаторів Lviv Media Forum, а також очолила студентський проект Radio 412.

Чим займається: медіа, лінгвістика, студентські ініціативи.

andreev

Микита Андрєєв

Освіта: закінчив Харківський інститут фінансів (регіональний підрозділ КНТЕУ).

Діяльність: зараз Микита працює заступником голови секретаріату в Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти, а також очолює Молодіжну антикорупційну агенцію.

До того був заступником голови в Громадській раді при Міністерстві освіти і науки України, президентом Української асоціації студентів та членом European Students’ Union.

Чим займається: якість освіти, протидія корупції, студентське самоврядування.

nikulina

Олена Нікуліна

Освіта: Олена навчалася на політології в Justus-Liebig-Universität Gießen (Німеччина) і КНУ імені Т.Г. Шевченка, вивчає соціологію в НаУКМА.

Діяльність: активістка працює в Ukrainian Platform for Excellence in Education and Research (UPEER) та в Політичному клубі КНУ. Олена є дослідницею Центру вивчення демократії в міжнародній дослідницькій організації GPUS.

Чим займається: освіта, популяризація науки, політологія.

circle (4)

Лідія Фесенко

Освіта: Лідія навчається в НПУ імені М.П. Драгоманова.

Діяльність: раніше вона координувала Молодіжну актикорупційну агенцію, а тепер працює в студентській організації Dragomanivci та очолює Українську асоціацію студентів.

Чим займається: якість освіти, протидія університетській корупції, студентське самоврядування.

dmytro

Дмитро Тіщенко

Освіта: навчався прикладної математики й економіки підприємства в Сумському державному університеті.

Діяльність: працював менеджером з комунікацій руху «ЧЕСНО» у Сумській області та координував сторінку «Суми LIVE». Тепер працює SMM-менеджером кількох проектів й редактором Інтернет-мовлення у «UA:Суми».

Під час навчання Дмитро обіймав посаду віце-президента в Українській асоціації студентського самоврядування і очолював Студентське братство Сумщини.

Чим займається: медіа, зв’язки з громадськістю, студентське самоврядування.

gladchenko

Дарина Гладченко

Освіта: навчається соціології в НаУКМА.

Діяльність: очолювала дебатний клуб НаУКМА й працювала менеджеркою в East West Business, проекті для молодих підприємців. Дарина організовувала модель ООН в НаУКМА декілька років підряд. Тепер очолює UN Youth Advisory Panel in Ukraine.

Чим займається: підприємництво, дипломатія, міжнародні відносини.

yavstifeyev

Микита Євстіфеєв

Освіта: вивчає правознавство в НаУКМА.

Діяльність: Микита був головою секретаріату Української асоціації студентського самоврядування, а нині працює координатором у Національному об’єднанні студентських експертів з питань якості вищої освіти.

Чим займається: правозахисна діяльність, студентське самоврядування, якість освіти.

gonchar

Євгеній Гончар

Освіта: вивчав спеціальність сімейного лікаря в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця.

Діяльність: Євгеній працює сімейним лікарем, а також секретарем у Громадській раді при МОЗ України. Періодично виступає на телебаченні й публікує матеріали в різних виданнях на медичну тематику.

Чим займається: медицина, медична реформа.

bondarenko

Анна Бондаренко

Освіта: Анна навчається в Інституті лідерства та управління УКУ.

Діяльність: є співкоординаторкою Вишиванкового фестивалю та засновницею Hub Volunteer Service. Окрім того, Анна очолює напрямок молодіжних програм в одеському Impact Hub та є однією з кураторок у міжнародній спільноті молодіжних активістів Global Shapers.

Чим займається: регіональні ініціативи, молодіжне волонтерство.

*Редакція «Студвею» не відповідає за погляди й пости осіб зі списку. Утім, ми вважаємо, що їхня діяльність варта уваги, і закликаємо продовжувати перелік імен у коментарях!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus