Акціонери Apple Inc. вимагають дослідити залежність дітей від айфонів

pexels-photo-248021

Двоє з акціонерів компанії Apple Inc. — Jana Partners LLC та California State Teachers’ Retirement System — у відкритому листі звернулися до компанії з проханням звернути увагу на проблему дитячої залежності від айфонів.

У листі наголошується на необхідності розробки способів обмеження використання дітьми гаджетів Apple та важливості дослідження впливу надмірного користування на психічне здоров’я дитини.

Акціонери наводять для підтвердження своїх побоювань таку статистику: 67% з опитаних 2300 американських вчителів зізналися, що все більше школярів відволікається на заняттях на різноманітні гаджети; 8-класники, котрі більшість часу проводять у соцмережах, на 27% більше схильні до розвитку депресивних розладів; згідно з дослідженням UCLA (Каліфорнійського університету у Лос-Анджелесі) діти, які 5 днів провели у таборі на свіжому повітрі з забороною використання гаджетів, показали кращі результати під час проходження тестів на емпатію; опитування Американської психологічної асоціації показало, що для 48% батьків постійно сперечаються з дітьми через кількість часу, яку ті можуть присвятити своїм гаджетам; 50% підлітків, за їх словами, залежні від своїх телефонів і 78% перевіряють нові повідомлення щогодини.

Представники Apple відмовилися поки коментувати таке звернення. Зазначимо, що згадані вище акціонери володіють акціями компанії на суму $2 млрд.

Нагадаємо, що Мультфільми створюють національні стереотипи —американські ЗМІ.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus