AIESEC провели найбільший урок у Києві – говорили про зміну клімату

imgonline-com-ua-Resize-xA4cGEtj7uqNKh

З 18 по 23 квітня 2021 року міжнародна молодіжна організація AIESEC в Києві проводила реалізацію проекту «Найбільший урок у світі».

Це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка має за мету підняти рівень обізнаності дітей щодо 17 цілей сталого розвиту ООН. Кожного року обирається різна ціль. Цього року обговорювали боротьбу зі змінами клімату. Головна задача — це зацікавити та вмотивувати школярів вивчати такі важливі теми. Адже вони — це рушій змін вже завтра.

Аліна Марценюк, керівниця групи з корпоративної соціальної відповідальності, 1+1 mediа поділилася, що підтримка освітніх проєктів, націлених на молодь, є пріоритетом для бізнесу, в тому числі й для 1+1 media як для великої корпорації. Сьогодні покоління Z переймає досвід українських та міжнародних компаній, а вже завтра вони прийматимуть глобальні рішення, які впливатимуть на соціальне життя та глобальну економіку.

За підведеними підсумками тижневого заходу, лише у Києві було залучено 3284 дитини, 310 амбасадорів та 32 школи. Всі без виключення зробили особисті висновки щодо розвитку екологічного суспільства. Цьогорічний захід наочно показав, що всі мають можливість докладати зусилля для реалізації суспільних змін.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Спеціалізованої школи I-III ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №112 імені Т. Шевченка міста Києва Літвінова Крістіна розповіда про те, як влиаають такі заходи на дітей: «Реальна цінність таких уроків — це формування свідомого вибору власної поведінки. Учні починають розуміти, що справжні зміни клімату можуть починатися з маленьких вчинків кожної людини та відчувають власну відповідальність за свої дії у природі. Це дуже важливі та необхідні уроки для підростаючого покоління!»

Раніше ми розповідали, що у школах Києва хочуть запровадити гімн перед уроками

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus