ePravo-2

#індивідуальний графік

Коротко: Зібрали для вас усе найкорисніше в одному матеріалі.

Детальніше: На законодавчому рівні порядок переведення студентів на індивідуальний графік не встановлено. Ці питання вирішуються адміністраціями вишів в кожному конкретному випадку.
Добре, коли у виші прийнято положення про індивідуальний графік відвідування занять і встановлено конкретні умови його надання. Попитайте, можливо у Вашому виші таке є, і наполягайте на виконанні правил, прийнятих самим університетом.
Якщо таке положення не прийнято – рішення приймається деканом на власний розсуд.
Найбільше шансів на отримання індивідуального графіку у тих студентів, які працюють (бажано за фахом), або мають дітей до 3-х років, або беруть активну участь у спортивному житті університету. Таким студентам надається право не відвідувати лекційні заняття, виконуючи при цьому навчальний план нарівні з іншими студентами. Інколи індивідуальний графік дозволяє не відвідувати і семінарські заняття, виконуючи завдання вдома. Але вирішує це у будь-якому випадку адміністрація університету.
Що стосується виробничої практики під час індивідуального графіку відвідування занять, то ці питання краще вирішувати вже за місцем її проходження.
Читайте більше за лінком.