740 учнів із непідконтрольних територій Донбасу складатимуть ЗНО в 2017 році

studying

Участь у цьогорічному зовнішньому незалежному оцінюванні планують узяти 740 осіб, що проживають на тимчасово непідконтрольних Україні територіях Донбасу. Таку інформацію оприлюднив директор УЦОЯО Вадим Карандій.

У Донецькій області для проходження ЗНО зареєструвалися 524 учнів, у Луганській – 216. Торік таких охочих було більше – 1100. «Різницю у понад 300 осіб ми маємо насамперед через те, що певна кількість випускників із зазначених територій обирає той механізм вступу до ВНЗ, який пропонується освітніми центрами (“Донбас-Україна” та “Крим-Україна” – прим.)», – розповів Вадим Карандій.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти нагадав, що для мешканців непідконтрольних та окупованих територій і учасників АТО упродовж 3-19 травня буде доступна додаткова реєстрація. Під час неї охочим зареєструватися потрібно буде надати документ, що засвідчує їхній відповідний статус.

Вступники з непідконтрольних та тимчасово окупованих територій можуть вступати до українських ВНЗ на основі українського атестату та результатів ЗНО або двох іспитів ДПА та вступного іспиту, визначеного вишем. Останнім також доведеться отримати у закріпленому за освітнім центром загальноосвітньому навчальному закладі тимчасову довідку. Згодом її слід замінити на документ про освіту державного зразка).

Нагадаємо, нещодавно УЦОЯО запевнив, що відповіді на ЗНО придбати неможливо.

Фото: unsplash.com

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus