7 найкращих мотиваційних відео «TED Talks»

Нам часто бракує часу на лонгріди, які надихають і допомагають скласти план дій, щоб досягти успіху. Найкраща альтернатива друкованим виданням – відеоролики платформи «TED Talks». Ми обрали найкрутіші відео про саморозвиток і свідоме ставлення до життя.

Меґ Джей, «Чому тридцять – це не нові двадцять»

Важливий меседж для молодих людей, які роблять перші кроки в кар’єрному та особистісному розвитку. Основна ідея: планувати своє життя потрібно сьогодні, не відкладаючи на «після тридцяти». Період від двадцяти до тридцяти років часто стає вирішальним, тому мрії і бажання варто формувати саме зараз.

Реклама

Ден Пінк, «Дивовижна наука про мотивацію»

Час знайти рівновагу між теорією, яку пропонують науковці, і тим, як насправді функціонує бізнес. Пінк пояснює, чому метод «батога і пряника» застарілий і як ефективно мотивувати людей у 21 сторіччі. Ти дізнаєшся про підхід, заснований на внутрішній мотивації, і принципи функціонування успішних компаній.

Саймон Сінек, «Як видатні лідери надихають на дії»

Джефф Бейзос, Стів Джобс, брати Райт та інші світові лідери мотивують нас своїми досягненнями. Сінек розповідає, якими питаннями та установками керуються справжні лідери, як вони надихають інших людей і які методи кожен із нас може взяти на озброєння.

Ліззі Веласкес, «Що визначає тебе як особистість?»

Жінка, яка хворіє на рідкісний синдром Відеманна – Раутенштрауха, ділиться досвідом подолання страхів і складнощів на шляху до успіху. Стан здоров’я, незвична зовнішність чи невпевненість у собі могли б завадити Веласкес досягти життєвих цілей, якби вона не ставила собі найголовніше питання: «Що визначає мене як особистість?». Кожному з нас варто пам’ятати про цю установку і розвивати власну особистість, яка є важливішою цінністю, ніж зовнішній вигляд чи гроші.

Мел Роббінс, «Як перестати підкладати свиню самим собі»

Роббінс розповідає, як багато людей не задоволені своїм життям, і пропонує вирішення проблеми. Головна ідея промови в тому, що наш мозок звик працювати на автопілоті, але інколи потрібно зірвати стоп-кран і перейти на ручне керування. Рутина заспокоює, але й одночасно не дозволяє рухатися вперед. Роббінс радить (ні, наполягає!) замислитись над тим, наскільки важливо витягнути себе із зони комфорту.

Пітер Оуко, «Як стати юристом у камері смертників»

Назва промови інтригує, чи не так? Пітер Оуко провів вісімнадцять років у тюрмі в Кенії, а зараз збирається створити першу юридичну школу в межах виправної установи, щоб подарувати ув’язненим можливість змінити світ на краще. Приклад Оуко – це доказ того, що найбільші життєві складнощі можна подолати, якщо зосередитись на меті й бути достатньо впертими.

Кліо Вейд, «Хочете змінити світ? Наважтеся бути небайдужими»

Вейд нагадує, що однієї сили бажання недостатньо, аби покращити світ. Уміння слухати й чути кожного, цікавитись справами інших, співчувати і піклуватись – сучасний світ недооцінює ці якості. Для того щоб упевнено йти до своєї мети, треба в першу чергу знайти спокій і гармонію в собі та у власних рішеннях.

Надихнувшись промовою Кліо Вейд, хочеться закінчити її цитатою: «Зміни не є прерогативою окремої групи людей: вони підвладні кожному. Не потрібно чекати моменту, коли вам прямо скажуть, що ви здатні щось змінити. Дійте».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus