7 громадських організацій, до яких можна долучитися під час карантину

anna-earl-J-Jb1niw1j0-unsplash

Окрім навчання, в студентів є різні можливості для розвитку. Одна з них – долучитися до громадської організації.
Це можливість створити власний проект та здобути нові навички у сферах маркетингу, комунікацій чи викладання.
До громадської організації може долучитись будь-хто, навіть під час карантину. Розповідаємо, як це зробити.

AIESEC

Це найбільша у світі молодіжна організація, що розвиває лідерство серед молоді. Один з провідних напрямків діяльності – організація стажувань за кордоном.

Учасником програми стажувань може стати будь-хто, для цього не обов’язково бути членом організації.

Серед інших проектів AIESEC – всесвітня ініціатива «Найбільший урок у світі», яка знайомить дітей з Цілями сталого розвитку.

Кілька разів на рік організація оголошує набір нових членів, тому слідкуй за анонсами у соціальних мережах осередку в твоєму місті.

Реклама

Фундація Регіональних Ініціатив (ФРІ)

Це всеукраїнська молодіжна громадська організація, яка допомагає молоді організовувати проекти. Осередки ФРІ діють у найбільших містах України.

Щорічно ФРІ організовує локальні освітні проекти «ФРІ-Табори» за підтримки місцевих активістів для того, щоб залучити молодь до громадського життя.

Відомими проектами ФРІ є «Active Citizens» в партнерстві з Британською радою та Всеукраїнський Вуличний Університет – лекції під відкритим небом про неформальну освіту.

Стати членом організації можна, заповнивши електронну заявку.

Let’s do it Ukraine

Громадська організація, що є частиною міжнародного руху Let’s Do It World за чистоту планети.

Найбільші з еко-проектів організації – Всесвітній день прибирання в третю неділю вересня, еко-культурний фестиваль «ЧистоFest», метою якою є через мистецтво привернути увагу до екологічних проблем, а також Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, під час якого представники громади, влади, бізнесу та ЗМІ вирішують соціально важливі питання.

Долучитись до діяльності ГО можна, зателефонувавши чи написавши їм на електронну пошту, що вказані на сайті.

Українські студенти за свободу

Некомерційна організація, що захищає, популяризує та лобіює принципи вільного суспільства. Найпопулярнішим проектом організації є Програма Лідерства для молоді України.

Майбутні учасники обов’язково мають поділяти цінності організації та бути абітурієнтами чи студентами українських ЗВО.

Цьогорічна Програма Лідерства у форматі фестивалю відбуватиметься в серпні під Києвом. До кінця квітня ще є можливість зареєструватись на захід. Долучитись до організації можна заповнивши анкету та пройшовши конкурсний відбір.

Українська волонтерська служба

Громадська організація, яка займається розвитком волонтерства в Україні.

До її сфери діяльності належить: пошук волонтерів для організацій, що цього потребують, проведення для них тренінгів, координація волонтерів на заходах, поширення міжнародних стандартів роботи з волонтерами та культурно-просвітницька робота.

Стати волонтером організації можна, заповнивши анкету.

Зараз до діяльності організації можна долучитись і онлайн, ставши частиною проекту «Мій телефонний друг», який створений влітку 2020 року для підтримки літніх людей.

Будуємо Україну Разом (БУР)

Волонтерська програма, що об’єднує молодь через спільну працю, подорожі та неформальну освіту. Організація створює громадські простори для молоді, об’єднує локальні громади для розвитку їхнього міста, формує мережу волонтерів та допомагає сім’ям у скруті відремонтувати їхні домівки.

Для цього організація проводить БУР-табори (переважно тривають 2 тижні) та БУРчики (табори, що тривають кілька днів). Щоб стати волонтером програми, треба заповнити анкету на сайті.

Доступно UA

Громадська організація, місією якої є поширення інформації про людей з інвалідністю та створення для них належних умов в різних містах України.

Серед досягнень організації: створення онлайн-мапи доступних локацій в містах, проведення щорічних Форумів інклюзивності, впровадження нагороди Відкриті двері за найкращі практики інклюзивного середовища, відеоблог та моніторинг ситуації в містах.

Є кілька варіантів того, як можна долучитись до діяльності ГО, з якими можна ознайомитись на сайті. Основна допомога полягає в перевірці свого міста та локацій в ньому на доступність.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus