6 нових серіалів, які варто подивитися взимку

sabrina-christmas-1-1544718094

Скоро закінчиться сесія, почнуться канікули та свята, а отже в тебе буде бажання, а пізніше й час, щоб дивитися серіали. Ми підготували для тебе список найочікуваніших прем’єр. Деякі з них вийдуть ще у грудні 2020, на інші чекай уже після свят.

Готуй попкорн, мандаринки та какао. Приємного перегляду!

ВандаВіжн

Месники, збір! Ванда та Віжн повертаються, щоб подарувати тобі 6 серій сіткому із закадровим сміхом. Сюжет серіалу має вплив на подальший розвиток всесвіту Месників, зокрема майбутній фільм про Доктора Стренджа у мультивсесвіті божевілля. Можливо, Стрендж завітає на чай в будиночок Ванди й Віжена. Має бути цікаво.

Дата виходу: 15 січня 2021

Реклама

Протистояння

Серіал за мотивами книжки короля жахів Стівена Кінга. В ньому смертельний вірус винищує майже все населення Землі, а люди, що залишились, ведуть боротьбу одні з одним за виживання. Розуміємо, як це звучить у контексті 2020 року. Можливо, саме тому цей серіал і варто глянути.

Дата виходу: 17 грудня 2020

Чакі

Ось що стається з іграшкою, яку нікому не купили на Миколая. Тому обережніше з вибором подарунків. Серіал розповість про провінційне містечко, в якому після появи Чакі на вітрині магазину починаються вбивства. Ти дізнаєшся історію ляльки, познайомишся з її союзниками та противниками. Дивися, якщо горори – це твоє.

Дата виходу: зима 2021

Ваша честь

Це драматичний серіал, що розповідає про суддю з Нового Орлеану. Перед ним складний вибір, адже він має судити свого сина, який втік з місця аварії. Дізнайся, як працює американська судова система та що трапляється з людиною, на яку падає величезна відповідальність перед народом та власною сім’єю.

Дата виходу: 6 грудня 2020

Варта

Фанати Террі Пратчета мають як мінімум втратити свідомість на хвилинку. Це ж серіал про Варту Анк-Морпорка! Герої повинні врятувати місто та перемогти всіх злочинців. Це все приправлено чудовим кастом, гумором та гарною картинкою. Для тих, хто зовсім не в курсі, є ще трохи часу, щоб почати читати про Дискосвіт.

Основа

В Основі показано світ майбутнього з книжок Айзека Азімова. Людство населяє увесь Чумацький шлях, проте його існування під загрозою. Таємна організація «Підстава» працює над планом, який забезпечить розвиток нової цивілізації після загибелі галактики. Дивись, якщо любиш космічну фантастику та альтернативні всесвіти.

Нові сезони та серії

Крім нових серіалів, цієї зими вийде продовження багатьох твоїх улюблених історій. 7 грудня випустять різдвяний спецвипуск Єйфорії. 31 грудня зможеш нарізати салатики під серії 4 сезону Моторошних пригод Сабріни, а 6 грудня відбудеться прем’єра 11 сезону Безсоромних, серіалу про сімейство Галлагерів.

Сподіваємося, підкинули тобі кілька гарних ідей, як провести довгі та холодні зимові вечори, канікули і можливий локдаун. Готуй смаколики, теплі напої та м’який пледик. Іноді втекти від реальності – це дуже вдала ідея.

Раніше ми робили підбірку із 7 фільмів для зимового настрою.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus