6 ботів Telegram для вивчення англійської

телеграм

В епоху мобільного інтернету знаходити нову інформацію з кожним днем стає все простіше. Якщо ви хочете повноцінно зануритися у вивчення англійської мови, вам допоможе мобільний додаток Telegram, який щодня надсилатиме нові слова і вирази, а також іншу інформацію, яка знадобиться вам при вивченні мови. Головне – підписатися на ці 6 основних каналів і ботів.

@wow_english

Чудовий канал, який майже щодня надає своїм користувачам нові слова і вирази за певною тематикою (наприклад, «пошук роботи» або «шкідливі звички»). Також тут є великий список фраз, який часто використовують носії мови, а також фрази відомих людей із перекладом.

Реклама

@englishdirect

Це канал навчального центру DirectEnglish, на якому щодня розміщують матеріал, що стосується англійської мови. Тут ви можете знайти все що завгодно, як наприклад, багато способів сказати «ні» англійською, всі значення слова love або коли правильно використати must, а коли have to. Тут дуже багато необхідної інформації.

@slangbang

Хочете бути завжди «в темі» англійських сленгових виразів? Тоді радимо вам підписатися на цей канал. Кожного дня ви отримуватиме свіжі сленгові фрази, яких не знайдеш у жодному підручнику. Наприклад, caffeine window – проміжок часу, за який обов’язково необхідно випити чашку кави, щоб уникнути головного болю. Ось так!

@letmespeakfrommyheart

Напевно, всі вже знають цю відому фразу міністра спорту РФ Віталія Мутко, на честь якої було названо цей канал. Але канал присвячений не «перлам» Мутко, а різним цікавим англійським виразам та їхньому правильному використанню. До кожного виразу ви отримаєте пояснення і приклади.

@fixmebot

Все ще відчуваєте деяку невпевненість, коли хочете написати щось англійською? Ви боїтеся зробити помилку або неправильно написати фразу? Підключіть цей бот і перестаньте вже хвилюватися! @fixmebot працює наступним чином: ви пишете слово або речення, а потім обираєте, що необхідно зробити боту – перевірити помилки або перефразувати ваше речення. Все дуже просто!

@YTranslateBot

Ще один бот, основним завданням якого є полегшити ваше життя. Цей бот, створений компанією «Яндекс», може перекладати як окремі слова, так і цілі фрази. Ще він може стати у пригоді, коли ви ведете активну переписку з іноземцем. Просто додайте його до чату, і бот перекладатиме вам фрази один одного.

Підпишіться на ці канали і боти у Telegram, і ваше навчання стане набагато легшим та цікавішим.
 
Матеріал підготовлено та вперше опубліковано для Україна Speaking.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus