Студенти УКУ зайняли 3 місце у фіналі конкурсу в Торонто

студ

Студенти магістерської програми з Data Science Українського католицького університету зайняли третє місце у фіналі світового конкурсу Queen’s Innovation Challenge. Приз склав 14 000 доларів.

Раніше «Студвей» повідомляв про те, що студенти магістерської програми з Data Science Українського католицького університету ввійшли до фіналу світового конкурсу Queen’s Innovation Challenge. Команда студентів УКУ стала одним із шести фіналістів. Завершальний етап змагань проходив у кінці листопада в Торонто (США).

Для участі в конкурсі студенти обрали задачу від канадського Bank of Montreal. Завданням був аналіз надходжень на рахунок клієнтів та виявлення аномалій. Необхідно було забезпечити пошук ознак надходження достатньої кількості коштів клієнту, щоб вкласти їх в якийсь довгостроковий прибутковий проект.

Студент УКУ Анатолій Стегній розповідає: «Ми розробили декілька підходів для пошуку цих аномалій та об’єднали їх в один алгоритм. Після цього ми зробили декілька моделей для передбачення реального факту продажу інвестиційного продукту за минулими даними».

На останньому етапі студенти оптимізували цільову групу клієнтів, яким банк має активно пропонувати продукт в рамках CRM. Для цього вони зробили симуляцію продажів методом Монте-Карло для різних цільових груп та обрали ту, котра принесе найбільше зростання продажів.

Фото: uapost.us

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus