Тренери Британської Ради навчатимуть 200 українських учителів англійської мови

Книга

200 учителів англійської мови, які беруть участь у пілотному проекті «Нова українська школа», навчатимуть тренери Британської Ради та «Cambridge English». У програму проекту входять очні та онлайн-тренінги для вчителів іноземної мови, пілотування нових освітніх матеріалів та моніторинг результатів.

Проект здійснюватиметься за співпраці міністерства освіти і науки України з Британською Радою в Україні, в партнерстві з Cambridge University Press та Cambridge English Language Assessment, Ґете-Інститутом та Посольством Франції в Україні.

Проект розрахований на декілька етапів. Перший – проведення установчих тренінгів для вчителів. Далі відбуватиметься пілотування нових навчальних матеріалів та запуск онлайн-курсу з методики викладання. Також передбачене проведення очних тренінгів для вчителів протягом навчального процесу та підсумкових наприкінці навчального року.

Упродовж проекту здійснюватиметься постійний моніторинг результатів. Його проводитимуть у формі опитувань, особистих інтерв`ю з учителями та відвідування уроків для отримання зворотного зв`язку.

У 40-годинному установчому тренінгу візьмуть участь також 25 методистів з акредитованих інституцій післядипломної освіти INSETT. Тренери Британської Ради зосередяться на методиці викладання англійської учням перших класів. Проте представники Cambridge English проведуть курс із використання нових навчальних матеріалів.

Нагадаємо, 20 тисяч киян мають шанс цілий рік безкоштовно вивчати англійську мову.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus