18-річні підлітки в Іспанії отримають 400 євро на культурні потреби

imgonline-com-ua-Resize-mGTnAO3oSW8o

Підлітки, яким у 2022 році виповниться 18 років, отримають квиток у розмірі 400 євро на культуру — вони зможуть витрачати його на книжки, концерти та квитки в кіно. Про це заявив прем’єр-міністр Іспанії Педро Санчес.

Санчес сказав, що це рішення дасть молоді більший доступ до культури, і водночас допоможе іспанській культурній індустрії, яка зазнала великих фінансових втрат під час пандемії Covid-19. Іспанія наслідує аналогічний досвід Італії та Франції, де уряди розподілили кошти у розмірі 500 євро та 300 євро для молодих людей, щоб вони могли витратити їх на культурні заходи.

Іоне Беларра, лідерка партії Unidas Podemos та міністрка соціальних прав, заявила, що «квиток культури» — це пропозиція її партії.

Віце-президентка Йоланда Діаз, лідерка Unidas Podemos, заявила, що «підтримка мистецтва та майбутнього молоді є важливою умовою бюджету, яка має діяти як імпульс для культури».

Хто матиме право на квиток культури?

Починаючи з 2022 року гроші будуть виділятися всім молодим людям з того моменту, як їм виповниться 18 років.

Вартість цієї ініціативи для Іспанії — 200 мільйонів євро. Міністерство культури та спорту підрахувало, що гроші на культуру отримають півмільйона молодих людей по всій країні.

Для чого може використовуватися квиток культури?

Гроші можна витратити на книги або відвідування кіно, театру та концертів.Проте молодь не зможе витрачати кошти лише на щось одне, наприклад, книги. Поки не зрозуміло, чи буде квиток використовуватися з мобільним додатком, як, наприклад, у Франції та Італії, чи це буде якась інша система.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus