Більше 10 українських університетів у списку найкращих

rating

14 червня 2016 року всесвітньо відома компанія «QSQuacquarelliSymonds», що займається аналітикою вищої освіти, оприлюднила третій розширений звіт щодо рейтингу оцінювання університетів QSу європейських країнах, що розвиваються, і країнах Центральної Азії (ВЕЦА). Цей звіт розробляли як авторитетне джерело, що надає інформацію про діяльність найбільш прогресивних університетів цього регіону.

За рейтингом оцінювання університетів QS для європейських країн, що розвиваються, і країн Центральної Азії обрали 200 найкращих університетів, серед яких 14 українських. Це означає, що цього року Україна змогла розширити свою присутність п’ятьма новими університетами.

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, який посідає загалом 56 позицію, визнали найбільшим міжнародним університетом регіону – він набрав найбільшу кількість балів за критерієм «найкращий ВНЗ для іноземних студентів».

скрин

У цілому домінує Росія зі своїми університетами, посівши перші три місця в рейтингу. Московський державний університет імені Михайла Ломоносова залишається лідером у регіоні, маючи найвищі показники за п’ятьма з дев’яти показників QS. Новосибірський університет зберігає друге місце, у той час як Санкт-Петербурзький державний університет піднявся з п’ятого на третє місце.

Карлів університет Чеської Республіки (четверте місце) і Університет Тарту, Естонія (п’яте місце) замикають п’ятірку лідерів.

скрин2

Заснована в 1990 році, компанія «QS Quacquarelli Symonds» є осередком провідних світових аналітиків вищої освіти. Дозволяючи високовмотивованим експертам реалізовувати свій потенціал та заохочуючи глобальну мобільність, рейтинги компанії, доступ до яких щороку надається мільйонам студентів, розробляються, щоб таким студентам дати можливість провести порівняння на основі фактичних даних, які надаються університетами світу.

Фото: unsplash

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus