13 причин навчатися в Канаді

У 2014 році Канадське бюро міжнародної освіти опитало 1 000 іноземних студентів, аби зрозуміти, чому вони навчаються саме в Канаді. Першочергова причина − якість навчання. А ще дуже теплий прийом і мультикультурність − це важливо, коли ти за тисячі кілометрів від домівки. Що такого може дати освіта в Канаді, чого не запропонує будь-яка інша? Ми склали свій список причин, який допоможе вам прийняти рішення.

загКанада займає 7 місце в рейтингу ефективності національних систем освіти (за даними британської міжнародної групи Pearson).

загКошторис за навчання та проживання в Канаді суттєво менший, ніж у інших англомовних країнах (США, Великобританія, Австралія тощо). Наприклад, витрати на проживання там на 20% менші, ніж у Штатах.

загДля іноземців із недостатнім знанням англійської створені програми підготовки до вступу в навчальний заклад – Foundation Programs, Pathway Programs. Абітурієнт, який успішно їх закінчив, має змогу вступити до вишу без здачі TOEFL чи IELTS.

загМайже у всіх вишах за відмінне навчання можна отримати разову стипендію чи знижку на освіту.

загСтуденти мають право підробляти у вільний від навчання час: до 20 год на тиждень під час навчання та до 40 год на тиждень під час канікул.

загЧудове матеріальне забезпечення навчальних закладів: доступ до онлайн-курсів ВНЗ, комп’ютери з безкоштовним Wi-Fi на кожному поверсі вишу, мультимедійні дошки та проектори в кожній аудиторії, сучасні бібліотеки з величезною електронною базою інформаційних джерел, висококласні технічні лабораторії та загалом модерне оснащення всіх приміщень.

загМожливість поєднувати навчання та практику забезпечують програми з Co-Op стажуванням. Останнє є обов’язковою складовою багатьох навчальних курсів і зазвичай триває від 2 до 5 місяців. Воно допомагає отримати досвід роботи за спеціальністю, професійні зв’язки, а ще дає можливість залишитися працювати в обраній компанії. Студенти також підписані на розсилку свіжих вакансій від компаній-партнерів вишу.

загУніверситети Канади входять у число лідерів світових рейтингів ВНЗ, а канадський диплом визнають у всьому світі. Так, 16 університетів країни увійшли в топ-300 Шанхайського рейтингу ARWU, 7 потрапили в топ-200 кращих вишів світу за версією Times, 4 навчальні заклади − в топ-100 рейтингу університетів QS.

загКанада – 2-мовна країна. Більшість опитаних іноземних студентів зазначила, що можливість вивчити не тільки англійську, а й французьку – значна перевага під час навчання.

загПісля закінчення вишу студент-іноземець має право отримати дозвіл на роботу (Post Graduate Work Permit) терміном до 3 років. Після того, як він пропрацює рік, може отримати дозвіл на проживання у країні (PR Card). Ба більше − деякі провінції (наприклад, Манітоба) пропонують випускникам, які залишаються там працювати, часткове повернення грошей за навчання.

загБільше 90% випускників коледжів Канади працевлаштовуються у своїй галузі протягом 6 місяців після закінчення вишу, причому 93% роботодавців задоволені рівнем їх підготовки.

загКанада – одна з найкращих країн для життя. ООН визнала її однією з найбезпечніших. Держава займає 6 місце (зі 142) у рейтингу процвітання країн, укладеного британським Інститутом Legatum у 2015 році, а також 6 сходинку (зі 133) у рейтингу країн за рівнем соціального прогресу, який минулоріч підготував міжнародний дослідницький проект The Social Progress Imperative.

загЯкщо ви хочете прогулятися найдовшою у світі вулицею Янг Стріт (1 896,3 км), відвідати опалюване підземне місто PATH у Торонто (29-кілометрова мережа тунелів), спробувати автентичний кленовий сироп, побачити лося та наживо повболівати за найсильнішу збірну світу з хокею – вам до Канади!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus