100-річчя НАН відзначать на державному рівні

party

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення 100-річчя Національної академії наук України». За цим документом, у наступному році святкування ювілею НАН пройде на державному рівні.

Протягом місяця Кабінет Міністрів повинен утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення 100-річчя НАН України. Його співголовами стануть Прем’єр-міністр та Глава Адміністрації Президента. Упродовж двох місяців уряд також має затвердити та забезпечити виконання плану заходів щодо відзначення 100-річчя Академії.

Як ідеться на офіційному інтернет-представництві президента, такі заходи покликані підкреслити важливість провадження наукової діяльності для держави і суспільства та подальшого розвитку вітчизняної економіки на інноваційних засадах. Це також «дозволить засвідчити повагу до самовідданої праці багатьох поколінь українських вчених».

Нагадаємо, раніше міністерство освіти і науки та НАН почали відновлювати науково-дослідний флот, що був частково втрачений унаслідок тимчасової окупації Криму. До слова, на півострові залишилася значна частина українських науково-дослідних установ і науково-дослідних суден.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus