10 Telegram-каналів з вакансіями

tg-main

Відносно новий, але вже дуже популярний спосіб пошуку роботи – Telegram-канали. Вони навіть швидше за традиційні пошукові сайти оновлюють вакансії, детально описують роботодавця, вимоги до кандидатів та особливості позиції. Для студентів і фрілансерів, технарів і гуманітаріїв, парт-тайм і віддалено – підпишись, щоб не впустити свою можливість.

Student Wanted

Канал від благодійної організації Klitschko Foundation розміщує вакансії для студентів з мінімальним досвідом роботи або взагалі без нього. Тут можна знайти можливості для старту кар’єри, навчальні програми з гарантованим працевлаштуванням, стажування, волонтерства, взяти участь у національних конкурсах і кейс-чемпіонатах від міжнародних компаній. Призові фонди тебе приємно здивують.

Реклама

SPACE JOB | IT

Канал із вакансіями від IT-, диджитал- і медіакомпаній у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. Окрім роботи, ти знайдеш тут безкоштовні курси дизайну або курси програмування з оплатою тільки після працевлаштування. На каналі можна опублікувати і власне резюме.

«Крезюме»

Тобі сюди, якщо прагнеш розвиватися у креативних індустріях. Канал від команди Platfor.ma пропонує вакансії фул-тайм і парт-тайм у PR, дизайні, HR, SMM, маркетингу та рекламних агенціях, освітніх просторах і громадських організаціях. Крім того, канал запустив формат #профайл – короткі розповіді про фахівців зі сфери креативних індустрій (щось на кшталт резюме), щоб дати талановитим фахівцям додаткову можливість розказати про себе.

Lobby X Ukraine

Канал позиціонує себе як платформу змінотворчих вакансій, що безкоштовно підтримує громадські організації і команди реформаторів в уряді. Тут ти можеш також рекомендувати друзів та отримувати грошову винагороду за успішних кандидатів.

«Работа в маркетинге»

Канал із вакансіями у сфері маркетингу, PR, BTL, продажу. Сюди можна вислати резюме, що зберігатиметься в базі кандидатів в очікуванні релевантних пропозицій від роботодавців. Крім того, засновниця платформи – маркетинг-директорка мережі Multiplex Анастасія Давидова – розповідає цікавинки про креативність.

«Робота від ТАТА»

Telegram-канал публікує різноманітні вакансії в SMM, IT, маркетингу, PR, копірайтингу. Деякі пропозиції навіть одразу з тестовими завданнями. У більшості вакансій каналу вказана зарплата.

OpportunityForJobUA

Тут розміщують вакансії по всій Україні: від журналіста-розслідувача до бухгалтера. Короткий зручний опис позицій та оформлення з гумором. Під час карантину канал проводить безкоштовні вебінари, ділиться лекціями з віддаленої роботи і матеріалами для налаштування remote-процесів у команді.

«ТОП вакансии Киев»

Канал для тих, хто шукає роботу в столиці. Середня зарплата вакансій – 1400 доларів, однак тут є робота не тільки для менеджерів: гідну компенсацію пропонують і особистим помічникам керівника, хостес і молодим фахівцям.

Happy Monday

Канал не оминає практично жодної сфери діяльності. Крім вакансій на будь-який смак, ти знайдеш тут добірки освітніх ресурсів, безкоштовні вебінари з ведення LinkedIn-профілю, посилання на корисні статті й цікаві рекомендації від HR-фахівців щодо кар’єрного зростання і складання резюме. Також можна поставити запитання або записатися на консультацію з кар’єрним експертом.

Work Remotely

Офіс – точно не твоє? Шукай тут вакансiї на вiддалену роботу вiд 500 доларів. Усі пропозиції з указаною зарплатою і посиланням на сайт компанії-роботодавця.

Ніколи не знаєш, як отримаєш роботу мрії і з чого вона почнеться: дуже ймовірно, сумлінне щоденне відстежування можливостей зрештою дасть свій результат, або ж випадково знайдений у месенджері підробіток перетвориться на джерело натхнення і нових знань.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus