Науковці прогнозують звуку «th» зникнення з англійської мови

cry

Учені з Університету Йорка (Великобританія) дійшли висновку, що в найближчі 50 років англійська мова позбудеться звуку «th», тому що багато іноземців зазнають труднощів у його вимові.

«Зважаючи на статус Лондона як найбільш впливового міста в лінгвістичному відношенні серед інших англомовних, ми можемо очікувати на значні зміни в мові вже до середини нинішнього століття», – сказав Домінік Уотт, експерт вишу в галузі соціолінгвістики.

Науковець припускає, що деякі слова, якими поповниться англійська мова в найближчі 50 років, винайдуть комп’ютери. Вони стануть розумнішими, почнуть створювати власні слова та використовувати їх у спілкуванні з людьми.

Доповідь під назвою «Звуки майбутнього» підготували на основі аналізу записів останніх 50 років, вивчення мови соціальних медіа та нових норм, які ввійшли в словники протягом вказаного періоду.

З дослідження випливає, що до 2066 року широкого поширення отримає й звичка замінювати звук «u» на «оо». Так, слово «duke» перетвориться в «dook», «news» – у «nooze», а слово «beauty» буде звучати як «booty».

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus