Як заробити легкі гроші на масовках

концерт2

Швидка оплата і легкість заробітку – що може бути кращим за масовки? Думаю, що нічого: сидиш собі на знімальному майданчику, дивишся цікаві передачі та чекаєш на coffee break. Та чи все так просто? Розберемося з перевагами і недоліками.

Пошук

Переваги: У соцмережах існує багато спільнот типу «Масовки Київ» і їх достатньо просто знайти. Ось кілька з них:

Туди постять інформацію про майбутні зйомки. Щоб зареєструватися, потрібно просто написати автору посту прізвище, ім’я і контактний номер. Легко потрапити на «Все буде добре», «Ревізор» і «Таємний агент».

Недоліки: Багато зйомок не висвітлюють у подібних групах, а модератори просто пишуть про них на власних сторінках. Але саме ці передачі найбільш оплачувані і цікаві. Наприклад, про «Полілог» (оплата – 100 грн) та «Розсміши коміка» (70 грн) я дізналася через знайомих.

Реклама

Тривалість і оплата

Переваги: Найкращим є прямий ефір: платять близько 60 грн, недовга зйомка у вечірній час із розвезенням людей після ефіру. Студенти Інституту журналістики є постійними глядачами «Чорного дзеркала».

Познайомся із модераторами і отримай шанс стати одним із них, а вони вже отримують 500 гривень за те, що розставляють людей та слідкують за порядком на майданчику.

До речі, на «Все буде добре» репліки із залу роздають завчасно та окремо оплачуються.

концертНедоліки: Більшість програм знімають у будні з ранку до вечора, оскільки записують по 3 програми. Оплата звичайно більша: від 70 до 100 гривень, але час перебування на майданчику довший і важко поєднувати з парами.

На якісний coffee break також розраховувати не варто: печиво та чай з АТБ – ось, що на тебе чекає. «Говорить Україна» – програма з подібними умовами зйомки.

Процес зйомки

Переваги: На ток-шоу часто виносять цікаві теми і глядачі в курсі останніх новин. Можна познайомитися з відомими людьми та налагодити корисні зв’язки. Завжди є можливість прийти з друзями. Особливо гумористичні програми – гарний спосіб провести час з насолодою.

Недоліки: Не дивуйся, що твоїми сусідами будуть бабусі, які займаються цим професійно та мають власний графік.

Після зйомки першої програми ти вже не хочеш слухати ще дві, які зніматимуть далі в цей же день. А цікаві на перший погляд теми виявляться нудними та перебільшеними.

У тебе буде можливість потренувати свої навички з акторської гри. «Покажіть подив!», «Радість!», «Негучні оплески!»: ці команди стануть для тебе звичними, на які потім сформується стала реакція. На «Голосі країни» навіть змушують танцювати.

Якщо хочеш отримати трохи грошей, то професія глядача – це один із найкращих варіантів заробітку без досвіду роботу, вкладень, у теплій будівлі та з найкращими друзями. Проте врахуй усі мінуси і формат програми, щоб і цей заробіток не став для тебе тягарем.

А я вітаю тебе у нашій плеяді професійних глядачів з найкращими «негучними оплесками».

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus