У Києві запустили кампанію громадського ресторану Urban Space 500

restaurant

15 березня в Києві, в креативному просторі «Часопис», оголосили про старт кампанії громадського ресторану Urban Space 500 – соціального підприємства. Його співвласниками стануть 500 соціальних інвесторів, які безповоротно вкладуть у проект по 1000 доларів.

Заклад відкриють у 2017 році в столиці​. 80% згенерованого прибутку ресторану спрямовуватиметься на громадські некомерційні проекти для Києва. Urban Space 500 буде доступним за своїми цінами та для людей з обмеженою мобільністю, дружнім для різноманітних освітніх і культурних заходів та демократичним для різних стилів використання – від обіду до робочих зустрічей чи самотніх посиденьок з книжкою.

Окрім ресторану та майданчика для подій, Urban Space 500 матиме радіостудію Urban Space Radio​, яке фахово розповідатиме про урбаністичні та суспільні проекти. Urban Space 500 стане першим простором, відкритим за прототипом та соціальною франшизою від уже успішного Urban Space 100 в Івано-Франківську.

Модель закладу поєднуватиме соціальну складову проекту від ГО «Інша Освіта» у співпраці з платформою «Тепле Місто» та ресторанний менеджмент від «DRUZI Cafe & Bar». Юрій Филюк, керівник платформи «Тепле Місто»: ​«Одна з базових цінностей платформи “Тепле Місто” – відкритість. Ми завжди ділимося своїм досвідом, якщо він може бути комусь корисним. Urban Space 100 виявився крутою соціальною інновацією з гарними ефектами для міста. Ми отримали понад 200 заявок на відкриття подібних просторів в інших містах. Тому ми і розробили соціальну франшизу для проекту, яка передбачає передачу досвіду громадським платформам в інших містах, де вони за нашою моделлю намагатимуться об’єднати потрібну кількість соціальних інвесторів, підбиратимуть локальну управлінську ресторанну компанію, запускатимуть простір з подальшим його адмініструванням».

Святослав Попов, координатор проекту Urban Space 500, ГО «Інша Освіта»: «”Інша Освіта” бачить свою місію у створенні освітнього простору та нових освітніх можливостей для Києва через їх підтримку в Urban Space 500. Цей проект стане прикладом простору, де можна вчитися і працювати, зустрічатися із друзями та розвиватися. Це є ідейним продовженням нашої пристрасті до інновативних моделей на перетині різних секторів суспільства заради його сталого розвитку».

Світлана Мусій, управлінська компанія «Druzi»: ​«Наша компанія цілковито підтримує філософію сталого розвитку. Ми віримо в те, що об’єднавши зусилля, ми здатні запустити реальні зміни в нашому суспільстві. Для нас участь у цьому проекті – можливість зробити реальний, довгостроковий внесок у хорошу справу та реалізувати наш потенціал в рамках соціально відповідального бізнесу. Після 5 років успішної діяльності на ресторанному ринку нам є чим поділитись».

Яна Ібрагімова, співзасновниця Urban Space 500:​ «В моем понимании, Urban Space как идеология – это часть ментальной реформы Украины. От патернализма к пассионарности, где мы сами ответственны за то, что думаем, делаем и как живем. От ожиданий к действиям. От привилегий к ответственности. Эта социальная инновация собранная в простой, понятный и эффективный механизм взаимодействия, – то, что должно стать частью культурного, социального и предпринимательского прогресса страны».

Охочих стати співзасновниками Urban Space 500 запрошують писати на електронну скриньку urbanspace500@gmail.com.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus