З наступного року у школах запровадять експериментальний курс історії

pexels-photo-265678

З наступного року в українських школах запровадять експериментальний курс історії. На пілотування пропонують курс історії України в контексті світової історії.

У 2018-2019 навчальному році в школах проведуть пілотування інтегрованих курсів для окремих предметів. Наразі на поточний навчальний рік затверджено окремі курси з історії України та всесвітньої історії трьох рівнів – стандарт, академічний та профільний.

З наступного навчального року інтегровані курси з різних предметів за бажанням шкіл будуть пілотуватися в тих навчальних закладах, які мають профільне спрямування. Так для шкіл математично-природничого спрямування будуть пропонуватися інтегровані курси з гуманітарних предметів, для шкіл гуманітарного профілю – інтегровані курси з природничих предметів.

Профільні школи зможуть обирати інтегровані предмети. Профільна школа, в якій, наприклад, вивчають поглиблено фізику, зможе обрати інтегрований курс з історії, а школа, яка поглиблено вивчає гуманітарні предмети, може обрати навчальний план з інтегрованим предметом “природничі науки.

Нагадаємо, що Україна і Литва запускають 11 спільних науково-дослідницьких проектів.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus