Як тебе не знімати, Києве мій

lacoste

Після виходу нової реклами Apple Watch український сегмент «Фейсбуку» розійшовся хвилею приємного здивування та захоплення. Це був наш Київський вокзал і, до речі, ще й станція метро «Золоті ворота» в самісінькому центрі кадру відомого бренду. Та мало хто знає, що закордонні кліпмейкери дуже полюбляють українську столицю, і ми зібрали деякі відеодокази за останній рік.

Реклама

Apple Watch

Реклама цього продукту привернула чи не найбільше уваги, тож з неї і розпочнемо. З моменту свого виходу цей кліп встиг набрати більше 4 мільйонів переглядів, а список місць, які прагнуть відвідати іноземні туристи в Києві, доповнився ще й Київським вокзалом.

Diesel

Для зйомок свого рекламного ролика італійський бренд одягу Diesel обрав недобудований Подільський мостовий перехід. Цей ролик про величність недосконалостей зібрав десятки тисяч переглядів і ще раз довів, що в Києві дуже красиво.

Lacoste

А ось кліпмейкери французького бренду Lacoste зняли справжнє маленьке кіно, фінал якого розгортається на станції метро «Видубичі». Ролик сам по собі викликає сильні емоції, а тут ще такий подарунок киянам. До сліз!

Motorola

Ми ще пам’ятаємо тонкі телефони-розкладушки від Motorola, які завжди мали стильний і навіть трохи футуристичний вигляд. Та якщо ті телефони тільки мали такий вигляд, то новий смартфон Motorola дійсно схожий на гостя з майбутнього. Якби все майбутнє відбувалося в аеропорту «Київ», декількох столичних офісних центрах та нічному клубі, звісно.

Реклама

Музичні кліпи

Hurts – Beautiful Ones

Від британського дуету Hurts довгий час нічого не було чутно, але ось вони випустили новий кліп, який повністю зняли в Києві. До речі, це вже другий ролик від гурту, знятий в українській столиці: раніше тут був створений кліп на пісню Wings. Та в новому творінні вони підіймають питання жорстокості, любові та прийняття, і це все на тлі столичних місцин.

Nothing But Thieves – Amsterdam і Sorry

Цей британський колектив цього року презентував аж два музичних ролики, які були зняті в Києві. Перший – на одному зі столичних складів, а другий – на Троєщині, тож радимо оцінити обидва.

Paloma Faith – Crybaby

Ще одна представниця британської музичної індустрії. Як бачиш, вони дійсно полюбляють українську столицю. Кліп вийшов нещодавно і поки що зібрав лише трохи більше півмільйона переглядів. У ньому ти можеш побачити Національний музей історії України у Другій світовій війні й Батьківщину-Матір.

OrelSan – Basique

Якщо тобі ще не відоме ім’я французького репера OrelSan, то після перегляду його останнього відеокліпу є великі шанси, що ти станеш його фаном. Головним місцем зйомок знову став Подільський мостовий перехід. Переживаємо, що, коли його так часто зніматимуть у кліпах і рекламних роликах, то він ніколи не буде добудований.

Isaac Delusion – The Sinner

Французький колектив обрав місцем зйомок озеро Алмазне в Деснянському районі Києва та Рибальський міст на Подолі, а розпочинається кліп заставкою з україномовною назвою треку – «Грішник». Трохи дивно, що кліп зібрав менше сотні тисяч переглядів, адже він хороший і піснею, і відеорядом.

Отже, наступного разу, коли дивитимешся якийсь кліп або рекламний ролик, радимо приділити значну увагу локаціям, де вони знімалися. Можливо, наступного разу хтось зніме твій будинок або мікрорайон, де пройшло твоє дитинство.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus