У вишах Єкатеринбургу вводять курс духовної безпеки

Новина 3

Місіонерський інститут Єкатеринбургської єпархії розробив курс із навчання студентів основам духовної безпеки. Курс уже апробували на базі Уральського державного економічного університету.

Новий навчальний курс розроблений для студентів нетеологічних факультетів і передбачає 6-8 лекцій. Серед тем, запропонованих до вивчення, є «Релігійний і політичний екстремізм», «Секти і сектантство» та «Духовно-моральний ідеал традиційних релігій Росії».

Автори курсу вважають, що введення таких лекцій дозволить захистити молодь від деструктивних впливів зі сторони тоталітарних сект та екстремістських течій. «Ми вказуємо перелік превентивних заходів, щоб не лізти туди, куди лізти не потрібно», – відзначив один із розробників цієї програми, співробітник Місіонерського інституту Костянтин Корепанов.

Лекції пропонують читати в рамках загальноосвітньої дисципліни «Безпеки життєдіяльності». Першими курс прослухали студенти-третьокурсники Уральського державного економічного університету. «Лекції були позитивно сприйняті і керівництвом закладу, і студентами», – сказала ректор Місіонерського інституту Наталія Дячкова.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus