Вперше в Україні — зимові канікули з підготовкою до вишів

cambrige

Саме час готуватись до успішного вступу та навчання за кордоном. Не проґав десятиденний англомовний молодіжний табір, серію тренінгів із особистісного розвитку та активний зимовий відпочинок!

Про проект

DEC UniLab це новий формат зимового студентського табору з модульною програмою. Формат кемпу — професійна лабораторія підготовки до вищої освіти з інтенсивним курсом англійської та фокусом на практичні навички.

Це перший в Україні системний проект такого спрямування, із збалансованою та інтерактивною модульною програмою, який має на меті допомогти зорієнтуватися в особливостях західної системи вищої освіти, навчитися краще засвоювати матеріал та встигнути добре відпочити. До команди викладачів табору входять викладчі-носії мови, іноземні бізнесмени, практики та професійні досвідчені тренери, серед яких випускників Кембріджу, Сорбонни та інших престижних вишів світу.

Відтак перший модуль допоможе систематизувати граматичний та лексичний функціонал англійської мови і передбачатиме щонайменше 3 години занять на день. Він також включає оволодіння спеціальним університетським словниковим запасом, що не лише додасть впевненості, а й допоможе абітурієнтам зрозуміти специфіку закордонної освіти.

Другий модуль складається із спецкурсів для розвитку аналітичних і лідерських навиків з фокусом на тайм-менеджмент, критичне мислення. Серія тренінгів «Успіхологія» допоможе розбиратись із складними життєвими ситуаціями, навчитись максимально ефективно використовувати свій час та знати, як досягати високих цілей. Ці навички відповідають західній моделі освіти, де студенти повинні вміти дискутувати, аргументувати свою думку, бути готовими до частих публічних виступів. Знання основ позитивної візуалізації, секретів успішного спілкування, а також законів і правил переможців стане у нагоді у різних життєвих ситуаціях – від планування подорожей до проектів.

Третій модуль розкаже все про освіту за кордоном і дозволить отримати практичні навички написання есе, рефератів та наукових робіт відповідно до міжнародних стандартів. Ви дізнаєтесь про особливості пошуку стипендій та можливостей обмінів за інтересами, спеціальні вимоги підготовки пакету документів, а також зможете опанувати техніку вибору майбутньої спеціальності та вишу.

cambrige

Реклама

Умови кемпу

Подаватись на освітню програму можуть старшокласники та студенти віком від 16 до 25 років. Перші десятиденні заїзди заплановані та такі дати:

  • з 20 по 30 січня 2015 року;
  • з 1 по 11 лютого2015 року.

Місце проведення програми DEC UniLab  — гірськолижний курорт у Славському, Львівської області. Студенти проживатимуть у сучасному комфортабельному готелі у мальовничих Карпатах. Номери розраховані на 4 особи. У вартість путівки входить 4-разове ресторанне харчування. У вільний від занять час буде можливість прогулятися мальовничою місцевістю, скористатися місцевими умовами для зимових видів активного відпочинку: за 50 м від готелю є бугельний підйомник — верхня станція на висоті 830 м над рівнем моря. «Ми багато працюємо над створенням сприятливої атмосфери як для ефективного навчання, так і для молодіжного відпочинку. Зимові канікули у ролі студента Кембриджа мають запам’ятатися назавжди», – резюмує керівник проекту DEC UniLab Ірина Зарецька.

У фокусі західні стандарти вищої освіти

DEC UniLab – це молодіжне продовження популярного англомовного табору DEC camp, який вже відвідали сотні дітей та підлітків з усієї України. Понад 6 років команда проекту працює над розробкою і вдосконаленням розвиваючих програм активного і пізнавального дитячого та підліткового відпочинку.  DEC camp – це аналог європейських освітніх таборів, де під час канікул понад 8 годин щодня діти спілкуються англійською мовою, вдосконалюють свої творчі навички, розвивають таланти та активно займаються спортом. Зимова зміна DEC Camp 2015 року планується на 5-17 січня.

Детальніше про зимові табори та бронювання путівок у DEC UniLab і DEC camp можна дізнатися за телефонами +38 (066) 310-48-53, (044) 390-76-24 або на запит електронною поштою post@dec-camp.com

Фото: соцмережі.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus