Випускник із Києва вступив до 10 американських ВНЗ

funny-usa-

Випускник Київського фінансово-правового ліцею Георгій Солодко вступив одразу до 10 американських вишів.

Окрім Гарварду, хлопець вступив до університетів Стенфорда, Дартмута, Колумбійського, Північно-Східного, Бостонського, Колгейтського, а також до коледжу Вассара та університетів Вандербільта й Тафтса. «В економіці, яка мені подобається, вони сильні і кращі», – сказав Георгій.

Для зручного вступу хлопець скористався можливостями відділення Ukraine Global Scholars, яка надає інформацію про навчання у США. «Їхати до Америки не треба. Все можна зробити за допомогою інтернету і здати іспити в рідному місті», – поділився коментарем зі ЗМІ Георгій.

Для навчання хлопець обрав Гарвард. Цей університет надав випускнику грант на безкоштовне навчання – $300 тис. на 4 роки.

«Я знаю хлопців, які вступили до іноземних вишів, хоча вчилися в невеликих містах – Первомайську, Луцьку. Проблема в тому, що багато учнів навіть не заходять на сайти, багато хто не знає, що компанія Coca-Cola цьогоріч надавала гранти на навчання в Америці. Нашим абітурієнтам просто лінь», – підсумував Георгій.

Нагадаємо, раніше найстарша британська студентка віком 90 років поділилася секретами успішного життя та ефективного навчання для студентів.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus