Студентів-прихильників «КНУ Протесту» відрахували з університету

knu

Студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які раніше брали участь в акціях протесту та були прихильниками ідей активістів, відрахували з вишу.

Як розповів «Студвею» один із активістів, колишній студент філософського факультету Станіслав Тихонько, кілька місяців тому декан юридичного факультету погрожував активістам за їхні дії; пізніше на засіданні Вченої ради ректор звинуватив молодь у тому, що вишу довелося витратити 14 млн гривень на опалення. Тоді ж очільник університету згадав про відрахування учасників акції протесту ШеваПіл і публічно закликав інших деканів звернути особливу увагу на активістів.

За словами Станіслава, студентів відрахували з університету за три нескладені з першої спроби іспити. Їх також не допускають до перескладання, хоча вони запевнюють, що деякі з них мають максимальну кількість балів для допуску – 50 із 50-ти. Студенти вважають такі дії адміністрації вишу політично вмотивованими.

При цьому, студент наголошує: у число відрахованих увійшли майже всі активісти з філософського факультету, однак серед відрахованих є й такі, що просто симпатизували їхнім діям та переконанням. Проте, вони не були залучені до акцій протесту.

У разі необхідності студенти готові відстоювати свої права у суді. Вони вимагають анулювання наказів про відрахування, скасування цієї норми й об’єктивного оцінювання.

8 лютого на сторінці в соцмережі «Вконтакте» активісти опублікували відповідне звернення до учасників спільноти. У відповідь на коментарі окремих користувачів студенти відповідають, що адміністрація вишу відмовилася надати їм журнал, де вказані оцінки та допуски.

Для отримання коментаря щодо ситуації редакція «Студвею» надіслала запит адміністрації КНУ ім. Т.Шевченка на ім’я ректора та проректорів.

ОНОВЛЕНО. Протягом кількох днів ми отримали відповідь адміністрації вишу на надісланий запит. Із листом можна ознайомитися за посиланням.

Фото: zn.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus