У Києві відкрили Корейський освітній центр

book

У Києві відбулося урочисте відкриття Корейського освітнього центру. Захід пройшов за участі міністра освіти та науки України Лілії Гриневич, заступника Міністра освіти Республіки Корея Сонг Гін Бе та посла Республіки Корея в Україні пана Лі Янг-гу.

«Я щиро рада, що Україна буде однією з країн–партнерів Кореї, де функціонують такі центри. На мою думку, це важливий дипломатичний крок, котрий лише посилює наші дружні стосунки. Переконана, що Центр зможе стати ефективним майданчиком для освітнього та культурного діалогу між Україною та Кореєю. Ми зацікавлені в тому, аби українці вивчали корейську мову та культуру, аби мати можливість поглиблювати нашу співпрацю у бізнесі, економіці та гуманітарному співробітництві»,- зазначила Лілія Гриневич.

Також вона додала, що Міністерство освіти та науки України буде сприяти діяльності Центру. Сонг Гін Бе висловив сподівання щодо поглиблення наукової співпраці між Україною та Кореєю та активізації обміну студентами у сфері вищої освіти.

«Діяльність Центру буде спрямована на розвиток корейської мови, як в середовищі корейської спільноти в Україні, так і серед зацікавлених українців, допомагатиме школам та розвиватиме різноманітні навчальні програми. Цей Центр має стати місцем поєднання корейської спільноти закордоном», – пояснив пан Сонг Гін Бе.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus