Фестиваль блогерів #videozhara: як це було

гіфка2

Якщо ти мрієш стати зіркою ютубу (в хорошому значенні, а не як після випускного вечора), мати власний канал, фоловерів і мільйони переглядів – фестиваль #videozhara повинен бути у твоєму листі must visit. Навіть якщо ти надаєш перевагу життю офлайн і опиняєшся на подібному заході з волі випадку (прямісінько як я) – повір, сумно точно не буде!

На минулих вихідних у Києві відбулася найважливіша подія для відеоблогерів, їхніх фанів, а також тих, кому просто було цікаво дізнатися, як працює ютуб зсередини – фестиваль #videozhara. Організатори влаштували захід з метою зібрати під одним дахом кращих блогерів з усієї України, Росії, Латвії та багатьох інших країн.

Два найспекотніші дні літа

Станція метро «Лівобережна» цим суботнім ранком була по-особливому залюднена. Ще до того, як я дісталася кінцевого пункту призначення, мені на зустріч трапилася величезна кількість людей усіх вікових категорій з різноманіттям відеотехніки в руках. Здається, хтось тут занадто сильно надихнувся контентом відомих блогерів, вирішивши і собі приєднатися до ютуберського Олімпу.

Спека виявилася присутньою не тільки в назві фестивалю. Розглядаючи диваків навкруги, я швидко змучилась на сонці й зробила все можливе, аби якнайскоріше проштовхнутися до прохолодного павільйону. Вдалося це непросто, оскільки черга на вході була довжиною в протоку Ла-Манш.

Розпочалися фестивальні дні з червоної доріжки (так, на блогерському фесті вона також була), яка тоді за кількістю інтернет-зірок на один квадратний метр нагадувала сузір’я Оріон.

гіфка3

Реклама

Зірки фесту

Після урочистого початку гостей по черзі запрошували на головну сцену, де відбувався увесь подальший інтерактив. Особисто моїми фаворитами фесту, зустрічі з якими я очікувала найбільше, були Руслан Усачев, Міша Кшиштовський, Ельдар Джарахов і Стас Давидов. Така собі фантастична ютуберська четвірка, якій належить виробництво справді якісного гумористичного контенту.

А для тих, хто має бажання подорожувати різними містами світу, але як і усім бідним студентам це видається не по кишені, корисним буде проект «Пора валить!» від Усачева та Кшиштовського.

Ще один корисний канал від учасника #videozhara, на який би я радила підписатись усім, хто полюбляє якісні огляди технічних новинок – Wylsacom. Веселі й інформативні випуски зроблять з тебе не тільки гуру гаджетів, а й поліпшать настрій.

гіфка

Рецепти успіху

Не оминули ТОПові відеоблогери розмов про власні секрети успіху. Усі як один не втомлювалися повторювати, найважливіше для блогера – це ідея та злагоджена команда, яка працює задля однієї спільної мети. А ще – боротьба з власними комплексами. Без впевненості та віри в себе нічого не вийде.

Наприклад, Руслан Усачев був настільки впевненим у своєму успіху, що записав відео-подяку на честь 1 мільйона підписників ще 6 років тому, коли його блогерська діяльність лише починалась. А от канал Усачева перетнув відмітку омріяної для усіх блогерів цифри лише минулого місяця.

Про атмосферу в цілому

Ажіотаж поволі розповсюджувався по всій території фесту. Час від часу було чутно крики то з однієї, то з іншої частини величезної зали – явний сигнал того, що прихильники випадково натрапили на когось зі своїх інтернет-кумирів.

Спочатку відомі ютубери намагались удатися до маскування 100-го левелу: Стас Давидов вийшов у натовп у масці самого себе. Але і це не допомогло, тому з постійними проханнями про селфі чи автограф все ж таки довелося змиритися.

Завершувалися як перший, так і другий фестивальні дні виступами відомих (і не дуже) українських музичних гуртів, серед яких – і «Brunettes Shoot Blondes». Загалом ці два «спекотні» дні на #videozhara стали корисними як для людей, що мають справу з виробництвом власного ютуб-контенту, так і для тих, хто просто планував цікаво, весело та інформативно провести літній вікенд. На цій фановій ноті я і собі замислилась, чи не почати вести власний відеоблог?

гіфка4

*Редакція «Студвею» не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку висловлює автор.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus