УКУ відкриває нову ІТ-програму

IT

Український католицький університет відкриває нову ІТ-програму «Інформаційні технології та бізнес-аналітика». Вона орієнтуватиметься на застосування прикладних інформаційних технологій до потреб сучасного бізнесу.

Зокрема, курс стосуватиметься аналітики бізнес-процесів та їх автоматизації. До розробки програми долучилися Львівська бізнес школа та провідні компанії ІТ-індустрії. Такі партнери допомогли засновникам програми чітко зрозуміти потреби ринку і гарантувати майбутнім випускникам гідні робочі місця.

Протягом перших двох років навчання 80% курсів перетинатимуться з програмою комп’ютерних наук/CS@UCU. Це дасть студентам двох напрямків ґрунтовні знання з математики та програмування. Далі вони зможуть обирати бажаний напрямок, навчаючись на одній із програм факультету прикладних наук.

«ІТ та бізнес-аналітика – це програма на перетині технологій та бізнес-практик. Незмінно серед найперспективніших професій майбутнього вже впродовж багатьох років є професії, пов’язані з комп’ютерними науками та аналітикою – в першу чергу бізнес та економічною. Саме тому, ми вирішили відкрити справді міждисциплінарну програму, що базується на комп’ютерних науках, але поєднує в собі системний аналіз та організацію управління бізнес-процесами», – прокоментував відкриття програми декан факультету прикладних наук УКУ Ярослав Притула.

Він також зауважує, що випускники зможуть знайти себе як в ІТ-аутсорсингу, продуктових компаніях, так і в бізнес-консалтингу, обіймаючи посади бізнес-аналітика, аналітика даних, програміста тощо. Фактично, випускники цього напряму зможуть однаково добре розуміти мову інженерів і мову бізнесу. Саме в цьому й полягає їхня унікальність.

Вартість навчання на програмі складатиме 45 000 грн у рік. Також Український католицький університет оголосив конкурс на здобуття стипендії для навчання на бакалаврських програмах УКУ. Завдання онлайн-тестування розраховані на ерудицію і логічне мислення і будуть доступні до 21 квітня 2017 року включно.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus