УКУ отримає доступ до міжнародної юридичної бази даних «HeinOnline»

База даних_УКУ

Школа права Українського католицького університету, а також представники інших правничих шкіл отримають доступ до «HeinOnline». Вказаний ресурс є одним із найбільших міжнародних юридичних баз даних.

База світової юридичної періодики, юридичної класики XVI—XX століття, повне зібрання «CongressionalRecord», «UnitedStatesReports» та відомих судових справ із 1700 року стануть доступними у Львові вже з вересня завдяки підтримці Національного координатора проектів ОБСЄ в Україні.

У вересні розпочинає роботу інформаційно-ресурсний Центр імені Митрополита Андрея Шептицького Українського католицького університету. Він поєднаж в собі гуманітарну бібліотеку світового рівня і сучасний навчальний центр. Саме на його базі студенти, аспіранти та викладачі українських правничих шкіл отримають доступ до «HeinOnline».

Користуватися «HeinOnline» зможуть не лише працівники та студенти Українського католицького університету. Всі охочі зможуть отримати безкоштовний доступ безпосередньо в Центрі імені Митрополита Андрея Шептицького.

Нагадаємо, що відкриття інформаційно-ресурсного центру УКУ заплановане на 10 вересня.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus