УКУ на Великдень прийме в гості 150 студентів зі сходу України

ucu

Цьогоріч із 14 до 17 квітня у Львові триватиме акція «Великдень разом». До міста на чотири дні приїдуть 150 студентів, які дізнаються про пасхальні традиції Галичини. Організовує акцію Студентське братство Українського католицького університету.

«Акція “Великдень разом” має зібрати та згуртувати молодь із різних регіонів України за спільним святкуванням Воскресіння Христового. Також це можливість для спілкування й обміну думками, традиціями, популяризації громадського руху. Основна мета заходу – відзначаючи це велике християнське свято, краще пізнати одні одних, розвинути дружні стосунки між молоддю різних регіонів держави та налагодити комунікацію», – розповіла Юлія Любич, голова Студентського братства УКУ.

Організатори сподіваються зустріти 150 гостей зі сходу України. Це студенти із різних міст, зокрема з евакуйованих університетів Донецької та Луганської областей. Також є багато охочих із Мелітополя. Щороку приїжджають учасники із Запоріжжя та Криму.

За словами організаторів, найскладніше – знайти сім’ї, у яких можна поселити гостей. Тож закликають львів’ян долучитися до акції та прийняти у себе молодь зі сходу України.

Фото: ucu.edu.ua

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus