У Львові стартує безкоштовна школа для стартаперів

startup-photos

У Львові втретє стартує безкоштовна школа для стартаперів Startup School University Edition. Там студенти мають можливість послухати успішних підприємців, відчути життя стартапера «з середини» та сформувати свою бізнес-ідею.

Startup School University Edition – це безкоштовний курс для стартаперів. Програма триває 2 місяці і складається з 7 вокшопів. Слухачам школи розкажуть про формування ідеї, створення прототипу, маркетинг, ІТ-право, бізнес девелопмент, інвестиції та формування команди. Подати заявку на участь у навчанні можна за посиланням.

Усі воркшопи відбуватимуться після обіду, щоб долучилось більше охочих студентів. Лекторами та менторами школи є практики технологічного бізнесу, які мають компетенції у бізнес-аналізі, маркетингу, управлінні проектами, командами та розробкою продукту. Вступну лекцію проведе Іван Дмитрасевич, CEO Startup Depot, . Він розповість про управління проектом.

До участі запрошують студенти всіх спеціальностей та курсів, які мають поверхневе (або дуже-дуже поверхневе) розуміння про кожен із модулів. У НУ «Львівська Політехніка» модуль відбудеться сьогодні, у середу, 11 жовтня о 14:00, у 5 корпусі, 6 аудиторії. У ЛНУ імені Івана Франка модуль теж буде у середу, 11 жовтня о 16:30, у головному корпусі, 216 аудиторії.

Нагадаємо, що МОН розробляє проект про стартапи.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus