Студенти КНУ ім. Т.Шевченка запустили додаток Type&Hide

phone

Студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка представили новий мобільний додаток під назвою Type&Hide. Особливість месенджеру полягає в здатності приховувати листування від людей, котрі знаходяться поряд.

Як розповів «Студвею» засновник проекту, третьокурсник факультету інформаційних технологій Андрій Анісімов, для виконання такої незвичної функції в додатку передбачили спеціальну клавішу. За її активації, повідомлення маскуються й стають нечитабельними: букви «перетворюються» в чорні цятки, а медіафайли замінюються шаблонними зображеннями.

Скасувати виконання функції можна так само легко, як і активувати її: за повторного натиснення клавіші. Тоді все зображене й написане повертається до свого початкового вигляду. При цьому, приховувати можна як повне листування, так і окремі «меседжі». При наборі текст також можна замаскувати чорними цятками, однак, як зауважує Андрій, це не для всіх зручно. Так, приховування тексту при наборі можна скасувати у налаштуваннях.

Наразі над проектом працює команда з семи людей: засновник, дизайнер і 5 розробників. Ідея додатку з’явилася ще в 2014-му році. Тоді в метро Андрій помітив дівчину, що листувалася і прикривала телефон долонею. Розробка під iOS-платформу розпочалася у вересні 2015-го, а з квітня цього року додаток став доступним у AppStore. На стадії розробки аналог для Android.

Додаток Type&Hide є безкоштовним і не містить реклами. Клієнтська частина написана на Swift 2.0, однак скоро відбудеться перехід на 3.0. Серверна частина написана на Python. Також додаток містить дворівневе шифрування, що робить його безпечним для спілкування.

Нагадаємо, раніше індійський студент прийняв пологи за допомогою додатку WhatsApp.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus