Українські студенти взяли участь у театральному проекті в Аугсбурзі

augsburg

П’ятеро студентів Навчально-наукового інституту іноземної філології Житомирського державного університету імені Івана Франка, які вивчають німецьку мову, успішно пройшли відбір на участь у Міжнародному юнацькому театральному проекті в межах Брехтівського фестивалю, що днями відбувся у м. Аугзбург (Німеччина).

Перший тур конкурсу стартував у вересні минулого року. Тоді студенти підготували власні інтерпретації поезії Бертольта Брехта «Хліб народу» та відповіли на низку запитань. Організатори проекту – незалежний театр «Sensemble» в м. Аугсбург – здійснювали відбір за відео з відповідями, надісланими конкурсантами. Студенти з України вибороли можливість безкоштовної поїздки до Аугсбурга на змагання з однолітками зі США, Бельгії і Болівії.

Разом із німецькими друзями франківці презентували власну сценічну інтерпретацію поезії Брехта й запропонували відповідь на центральне запитання проекту «Що таке справедливість?».

Тижневе перебування в Німеччині та спілкування з однолітками вважають важливим для знайомства з культурою та звичаями німецького народу, а також для вдосконалення навичок усного мовлення студентів-германістів ЖДУ імені Івана Франка.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus