Безкоштовна поїздка в Ізраїль на 10 днів із програмою «Тагліт»

taglit

Програма організовує безкоштовні поїздки в Ізраїль для молоді. Розповідаємо умови участі у програмі, які документи потрібно подавати й що чекає на тебе під час поїздки.


Що таке програма «Тагліт»?

Це молодіжна програма, яка організовує десятиденні подорожі до Ізраїлю. Слово «Тагліт» з івриту перекладається як «відкриття». Тож ця програма – унікальна можливість відкрити Ізраїль.Яка мета програми?

Мета – познайомити тебе з Ізраїлем, дати змогу відчути його культуру та стати ближче до свого коріння. У тебе не буде ніяких обов’язків перед організаторами, це просто можливість дізнатися більше про рідну культуру.


Хто має право на участь?

Молодь віком від 18 до 26 років. Ти повинен мати єврейське походження, тобто один з батьків або щонайменше бабуся чи дідусь має бути євреєм. Ти також маєш право на поїздку, якщо народився або жив колись в Ізраїлі, проте виїхав до 12 років. Підходять і ті, хто до 18 років брав участь у короткострокових освітніх програмах в Ізраїлі чи в «Марші живих».


Як довести своє право на участь у програмі?

Твоє єврейське походження перевірять в ізраїльському консульстві, але це не забере багато часу, оскільки організатори поїздки подбають про цей процес.


Участь платна?

Ні, програму спонсорує Ізраїль та філантропи з різних країн. «Тагліт» повністю оплачує страхування, супровід, їжу, переліт, транспорт, проживання та всі розваги.


Що таке завдаток?

Це гарантія організаторів, що ти будеш дотримуватися простих правил: не вживати алкоголю й не шкодити майну в готелях. Сума змінюється щороку, але тепер це 50 доларів. Її повністю повертають після поїздки.


Коли і як відбувається поїздка?

Подорож відбувається влітку чи взимку, для неї набирають групу приблизно із 40 людей. Під час поїздки з тобою постійно будуть медик, охоронець та гіди.

За 10 днів ти встигнеш побачити безліч цікавинок: Стіну плачу, фортецю Масаду, Мертве море, селище бедуїнів (там навіть можна заночувати!), Музей діаспори й багато іншого. Подорож сплановано так, щоб ти побачив, може, і не кожен куточок Ізраїлю, але точно дізнався про нього багато нового. Це можливість пізнати його культуру і розширити власний кругозір.

Зазначимо, що «Тагліт» – це назва програми. Самі ж поїздки від різних організацій неоднакові. Ти можеш обрати поїздку відповідно до своїх зацікавлень, адже є окремі для медиків, IT-фахівців тощо.

taglit-2


Чи багато людей уже їздили за цією програмою?

Цією можливістю скористалися майже 600 тисяч людей з усього світу.

Семен, 23 роки, залишив такий відгук про програму: «Я їздив за програмою взимку 2016 року. Наша група була унікальна тим, що половина (людей 10) була з України, ще десь 10 – із Білорусі. З документами майже не бігав, усе виявилося набагато простіше. Навіть не ходив нікуди: просто на e-mail відправив та й усе.

Побували ми і в Тель-Авіві, і в стародавній фортеці Масаді, і, звичайно, у Єрусалимі, у Цфаті, у справжній пустелі, у заповіднику, на Голанських висотах, їздили на джипах між двома мінними полями… Усі місця й заходи були цікаві! Завдяки «Тагліту» я здобув неоціненний досвід: нам розповідали про позитивні й негативні аспекти життя в Ізраїлі, історію країни».


Як я можу взяти участь?

Читай більше про програму на сайті та оформлюй заявку на участь узимку 2018.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus