Стипендії та гранти для українських школярів

хлопець 3

Зібрали найкращі стипендіальні та грантові можливості для учнів українських шкіл, які мріють про вищу освіту в США, Європі чи Україні. Навчання в американській школі, бакалаврат у виші Польщі чи Великобританії та навіть допомога з поданням документів в омріяний університет – обирай.

Competitive College Club

Це програма мережі EducationUSA, яка допомагає українським школярам і студентам вступити до американського університету. Фахівці безкоштовно допоможуть написати мотиваційного листа, підготуватися до інтерв’ю, зібрати необхідні документи. Важливо, що участь у програмі не гарантує вступу до ВНЗ. Тобі допоможуть, але вся відповідальність лежить на учасникові.

Дата: наступний відбір почнеться у серпні-вересні 2018 року (для тих, хто планує вступати у 2019 році)

Реклама

Opportunity Funds

Програма грантів від Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США для студентів, які хочуть навчатися в американських ВНЗ. Потрібно бути учасником Competitive College Club, щоб мати змогу долучитися до цієї програми. Вона покриває витрати, пов’язані з оплатою процесу подання документів до вишів, але не саме навчання.

Дата: для студентів, які вступають у 2018 році, термін подачі заявок закінчився 20 лютого, для абітурієнтів наступних років дати поки що не оголосили

Ukraine Global Scholars

Ця організація допомагає розумним і талановитим українським школярам 9-11 класів вступити до найкращих світових шкіл і коледжів за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів. Організацію заснували українські випускники престижних закордонних освітніх закладів, які тепер хочуть допомогти своїм співвітчизникам.

Учасник програми може вступити не лише до коледжу чи університету в США, але й спробувати провчитися рік у звичайнісінькій американській школі, щоб підготуватися до вступу до ВНЗ.

Дата: дедлайн для подачі у 2017 році – 31 березня, 23:59 (за київським часом)

друзі

FLEX

Ти, напевно, багато чув про FLEX – програму для учнів загальноосвітніх шкіл. Була створена у далекому 1992 році й фінансується урядом США. Стипендія за цією програмою дає змогу навчатися в американській школі, жити у тамтешній сім’ї та подорожувати Штатами протягом року. Для цього ти повинен добре знати англійську (це важливий, але не головний критерій, зазначають організатори), пройти тестування та співбесіду.

Дата: початок відбору – щороку восени

Стипендія імені С. Толпи Вроцлавського природничого університету

Стипендія для громадян колишнього СРСР на навчання у польському виші. Ти повинен надати атестат про закінчення школи з хорошим середнім балом, рекомендаційний лист і знати польську мову. Розмір стипендії – 1 000 злотих на кожен місяць навчання. Усього пропонують чотири стипендії.

Дата: до 16 червня 2017 року

Міжнародна стипендія коледжу Conestoga

Стипендія канадського вишу, що запрошує студентів до себе на навчання. Ти можеш її отримати, якщо маєш відмінні оцінки в атестаті, а ще – всілякі позашкільні активності, волонтерство, участь у конкурсах. Є кілька видів стипендій – від 1 000 $ до 2 500 $.

Дата: щороку у лютому

робоче місце

Teraz Wrocław

Програма безкоштовно допомагає студентам вступити до польських вишів. Деякі з них пропонують абітурієнтам безкоштовне навчання (тим, які не мають Карти поляка). Термін подання документів кожен виш визначає самостійно. Твоїми перевагами будуть перемоги в олімпіадах і конкурсах.

Дата: для кожного ВНЗ індивідуально, старт подачі приблизно з 4 травня 2017 року

Стипендія PROMYS для навчання у літній школі у Великій Британії та США

Тобі уже є 16 років? Ти добре володієш англійською? Обожнюєш математику? Тоді ця школа – ідеальний варіант. Цьогоріч вона триватиме від 2 липня до 12 серпня у Бостонському університеті у США та Оксфордському в Британії. У тебе буде можливість подискутувати на різні математичні теми у колі однолітків та однодумців.

Дата: подача заявок на участь до 1 квітня 2017 року

Стипендія на навчання в Українському Католицькому Університеті

Якщо ти прагнеш отримати освіту європейського зразка в Україні, то цей варіант – саме для тебе. Не проґав можливості. УКУ пропонує найталановитішим абітурієнтам різні види стипендій, що покривають навчання в університеті. Тобі потрібно пройти онлайн-тестування на сторінці вишу та заповнити електронну заявку. Це можна зробити до 21 квітня 2017 року. Також потрібно написати мотиваційний лист і пройти співбесіду безпосередньо під час вступної кампанії.

Дата: відбір триває з 1 березня до 21 квітня, оголошення результатів – щорічно у кінці червня

Українська Академія Лідерства

Це 10-місячна програма особистісного та суспільного розвитку для випускників середніх шкіл, такий собі український gap year. Навчання в академії безкоштовне. Учасникові потрібно заплатити лише вступний внесок – 2 000 грн. Зараз УАЛ діє у 5 містах України (Київ, Львів, Полтава, Миколаїв, Харків), але до неї можуть потрапити діти з усієї країни, які завершили навчання у школі.

Дата: щороку навесні

То що, знайшов щось цікаве? Можливо, знаєш про програми, які не були згадані в матеріалі? Пиши у коментарях!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus