Стенфорд запускає стипендіальну програму для українців

стенфорд

Центр демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (CDDRL) повідомив про запуск нової практичної програми для лідерів з України.

Програма розпочнеться восени 2017 року та триватиме 10 місяців. В її рамках відберуть трьох кандидатів-українців. Вони отримають можливість поглибити та розширити свої знання, завести знайомства в кампусі та Кремнієвій Долині, отримати підтримку найкращих викладачів і наставників, а також розвинути власний проект.

Кандидатів відберуть на основі даних про досягнення, внесок у професійну сферу та потенціалу запропонованого ними проекту. «Оскільки політична і безпекова ситуація всередині та навколо України продовжує змінюватись, як ніколи важливо підтримувати суть і принципи справедливого урядування», – зазначив Майкл Макфол, директор Стенфордського інституту міжнародних студій Freeman Spogli Institue.

Програму створили з метою навчати представників країн, що розвиваються, та допомагати центру поглиблювати експертизу стану демократії по всьому світу. The Ukrainian Emerging Leaders Program – перша міжнародна стипендіальна програма CDDRL, що триватиме протягом академічного року.

«CDDRL дуже радий ініціювати Ukrainian Emerging Leaders Program, – заявив Мосбахер-директор (керівник CDDRL) центру Френсіс Фукуяма. – Україна – це держава, яка перебуває в процесі становлення життєздатних демократичних інституцій та боротьби з корупцією, а також знаходиться в центрі геополітичного напруження. Стенфорд може відіграти дуже важливу роль у створенні там інтелектуального капіталу».

Зацікавлені кандидати мають відповідати критеріям програми і повинні подати свої заявки до 15 лютого 2017 року. Кожен із учасників отримає стипендію в 70 тис. доларів, яка покриє їхнє перебування в Стенфорді протягом 10 місяців. Окрім того, програма покриває транспортні та деякі інші додаткові витрати. Програма профінансована завдяки внескам Western NIS Enterprise Fund (WNISEF), Святослава Вакарчука та Томаша Фіали.

WNISEF – це регіональний фонд прямих інвестицій, що займає провідні позиції в Україні й Молдові та має більше 20 років успішного досвіду інвестування у підприємства малого та середнього бізнесу. WNISEF фінансується урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку.

Святослав Вакарчук – український музикант. У 2015 році став стипендіатом Yale World Fellows Program, всесвітньої стипендіальної програми Єльського університету.

Томаш Фіала – генеральний директор Dragon Capital, провідного інвестиційного банку в Україні. З 2010 по 2015 рік займав посаду президента Європейської Бізнес Асоціації – лідера серед асоціацій для закордонного бізнесу в Україні, яка об’єднує більше 900 компаній з більш ніж мільйоном працівників.

Фото: sitebuilderreport.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus