Стажування вересня

man

Волонтерство для захисту довкілля, дослідницьке стажування у сфері журналістики та семестр за обміном в Естонії.

Семестр у Тартуському університеті для філологів

Нарвський коледж Тартуського університету оголосив програму стажування. Мета – поділитися найкращими здобутками в галузі багатомовної освіти. Програма розрахована на магістрів педагогічних спеціальностей (спеціалізація – філологія). Кандидат повинен отримати сертифікат про володіння англійською мовою на рівні мінімуму B2 (як установлено CEFR). Рекомендуються офіційні мовні тести (IELTS, TOEFL тощо), але також приймаються інші сертифікати. Обсяг стипендії – 2 000 €, що виплачуються студенту в такий спосіб: 800 € на початку лютого, 400 € на початку березня, квітня і травня.

Країна: Естонія
Тривалість: протягом весняного семестру 2018 року
Дедлайн: 30 вересня

Реклама

Менеджер-перекладач у Transparency International

Transparency International Україна шукає головного перекладача, керівника відділу.

 Щоб взяти участь у конкурсі, напишіть короткий мотиваційний лист, вкажіть очікуваний рівень зарплати й надішліть своє детальне CV на адресу borovyk@ti-ukraine.org та lilia.motiets@gmail.com із темою повідомлення Translator.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: відбір здійснюється на постійній основі

Стажування у International Foundation for Electoral Systems

Стажування для студентів-бакалаврів, магістрів, аспірантів та нещодавніх випускників. Програма стажування допоможе студентам розвинути необхідні навички і зробити перехід від академічного до професійного життя. Інтерн стане членом команди і буде надавати матеріально-технічну та адміністративну підтримку команді International Foundation for Electoral Systems.

Країна: США
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: набір на стажування відкрито до 31 грудня

work

Стажування для представників мистецтва у США

Стажування для представників мистецтва від CEC ArtsLink. Мета програми – дати учасникам змогу поділитися ідеями й досвідом з організаторами та учасниками зі США, а також мотивувати на створення нового проекту.

Країна: США
Тривалість: 5 тижнів протягом осені 2018 року
Дедлайн: 15 жовтня

The Hubert H. Humphrey Fellowship Program

Програму Hubert Humphrey розроблено для професіоналів, які бажають удосконалити свої здібності, обмінюючись знаннями.
Учасники програми стажуватимуться в одному з університетів США згідно з їхніми інтересами та професійними сферами.
В університетах учасники будуть проходити курси, відвідувати конференції та брати участь у практичних завданнях.

Країна: США
Тривалість: квітень 2018 року
Дедлайн: 1 жовтня

Стажування для графічних дизайнерів у United Nations System Staff College в Італії

Організація United Nations System Staff College пропонує оплачуване стажування The Learning Lab. Стажером може стати студент останнього курсу бакалаврату, магістратури чи аспірантури або кандидат, який отримав диплом бакалавра, магістра чи кандидата наук не більш ніж рік тому. Стажування оплачуване – 450 € щомісячно. Документи приймаються англійською на recruitment@unssc.org.

Країна: Італія
Тривалість: 6 місяців
Дедлайн: 10 вересня

coffee

Стипендія на стажування для дослідників у Японії

Щорічно Canon Foundation надає 15 стипендій для талановитих європейських дослідників. Гранти присуджуються на термін від трьох місяців до одного року незалежно від дисципліни і поточного місця роботи. Заявки можуть подавати всі охочі щонайменше з магістерським ступенем. Для участі необхідно зареєструватися на сайті, надати план дослідження разом із необхідними документами.

Країна: Японія
Тривалість: до одного року
Дедлайн: 15 вересня

Knight Visiting Nieman Fellowships у сфері журналістики

Програма Гарвардського університету Knight Visiting Nieman Fellowships пропонує можливість проведення коротких досліджень кандидатам, які працюють над спеціальними проектами, спрямованими на просування журналістики в новому руслі. Кандидати необов’язково мають бути журналістами, але повинні демонструвати, як їхня робота в університеті може поліпшити перспективи майбутнього журналістики.

Країна: США
Тривалість: до 3-х місяців
Дедлайн: 29 вересня

Волонтерство у сфері захисту природи

Організація International Volunteer HQ пропонує приєднатися до проектів у сфері захисту й охорони природного середовища. Волонтером можуть бути всі охочі понад 18 років, яких цікавить питання охорони довкілля. Національність і громадянство не мають значення. Кандидати повинні бути готові до того, що їм доведеться покинути свою зону комфорту й опинитися в іншій країні та серед іншої культури.

Країна: увесь світ
Тривалість: 2 тижні
Дедлайн: 13 вересня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus