Стажування червня

хлопець

Vaclav Havel Journalism Fellowships для журналістів у Празі, стажування для фотографів у Японії та волонтерство на фестивалі сонячного майбутнього ReAction. Читайте також про стажування травня.

Стажування для журналістів Vaclav Havel Journalism Fellowships

Radio Free Europe / Radio Liberty організовує стажування для журналістів. Мета – підтримати видатних журналістів, які працюють у країнах з обмеженою свободою та незалежністю ЗМІ. Подавати заявки можуть журналісти з Росії, Білорусі, Молдові, Грузії, України, Вірменії, Азербайджану, які відмінно володіють англійською мовою. Учасники програми працюватимуть у штаб-квартирі радіо Radio Free Europe / Radio Liberty у Празії.

Країна: Чехія
Тривалість: 1 листопада 2017 – 30 червень 2018
Дедлайн: 31 травня

Реклама

Пиши тексти англійською та німецькою для B-East

Онлайн-видання B-East шукає журналістів-волонтерів, які хочуть долучитися до команди та розповісти європейцям про східно-європейський простір.
Ти отримаєш можливість заявити про себе, створити професійне портфоліо та долyчитися до цікавого нетворкінгу. Робочі мови написання текстів – англійська та німецька. Деталі – contact@beastproduction.eu.

Країна: робота дистанційна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: відкритий

Волонтерство на фестивалі сонячного майбутнього ReAction 2017

Перший фестиваль, який живитиметься від сонця – ReAction 2017 – оголошує набір волонтерів. Подія відбудеться 24 червня в Києві на території ВДНГ.
Волонтери працюватимуть зі спікерами та гостями фестивалю, братимуть участь у створенні креативних промо-акцій, залучатимуться до роботи у різних тематичних зонах фестивалю.

Країна: Україна
Тривалість: 24 червня
Дедлайн: 21 травня

хлопець

KeepSolid Summer Internship

KeepSolid – міжнародна інноваційна IT-компанія, яка розробляє iOS, Android, MacOS, Windows, Linux і Web додатки, а також складні серверні рішення KeepSolid – проводить набір на Summer Internship 2017 за 10 напрямами, включаючи нетехнічні. Заняття проходитимуть у офісі KeepSolid (Одеса). Подати заявку можуть студенти та випускники університетів, а також фахівці, які планують працювати в IТ-сферi. Деталі – v.lyubchenko@keepsolid.com або телефонуй 050 392 21 50 (Віра).

Країна: Україна
Тривалість: протягом літа
Дедлайн: 31 травня

Компанія WaveUp шукає фінансового аналітика

Кандидати повинні вільно володіти англійською мовою та мати досвід роботи в галузі фінансів і консалтингу. Робота дистанційна. CV надсилай на apply@lobbyx.com.ua

Країна: робота дистанційна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 15 червня

Програма ім. Гамфрі на стажування в США

Програма ім. Гамфрі пропонує стажування в США, яке включає академічну програму та професійне стажування фахівців на середньому етапі професійної кар’єри. Усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту (ідеально – у тій галузі, на яку вони подають заявку), щонайменш п’ять повних років досвіду роботи (бажано у тій галузі, на яку подають заявку), обмежений або жодного досвіду навчання в США.

Країна: США
Тривалість: 1 рік
Дедлайн: 14 липня

Global Good Fund Fellowship

Стажування для молодих підприємців Global Good Fund Fellowship – програма тривалістю 12 місяців, спрямована на підтримку молодих соціальних підприємців по всьому світу. Організатори пропонують учасникам можливість отримати наставництво досвідчених менторів, ресурси для керівництва, мережу нових знайомств, досвід і фінансову підтримку. Кожен учасник програми отримає грант розміром у 10 000 $. Ці фінанси можуть бути витрачені на розвиток лідерського потенціалу з особливим акцентом на практичне навчання.

Країна: США
Тривалість: 1 рік
Дедлайн: 30 червня

хлопець 4

Програма стажувань від ЮНЕСКО «Confitea»

Institute for Lifelong Learning пропонує стажування, за якого основну роль при відборі кандидатів відіграватиме їхнє прагнення до розвитку національної стратегії у рідній країні. Кожен учасник програми буде мати робоче місце і повноцінний доступ до бібліотечних архівів інституту ЮНЕСКО. UNESCO Institute for Lifelong Learning також забезпечує учасників медичним страхуванням, оплатою транспортних витрат і проживанням поряд з інститутом. Після прибуття учасники отримують одноразову виплату для покриття різноманітних витрат.

Країна: Німеччина
Тривалість: протягом місяця
Дедлайн: 15 червня

Стажування для істориків у США

Подавай заявку на стипендію та стажування в Історичному товаристві ім. Джона Фільсона в США. Стипендії призначені для заохочення наукових досліджень з історії південних штатів. Заяви від студентів розглядаються двічі на рік.

Країна: США
Тривалість: від 2 тижнів до 3 місяців (залежно від типу стажування)
Дедлайн: 15 жовтня

Стажування в Японії для фотожурналістів

Програма стажувань для фотожурналістів. Учасники отримають досвід у написанні статей, зйомці фото та відео, познайомляться з місцевими жителями та подивляться на Японію по-новому, опублікують свої роботи, зануряться в місцеву культуру. Організатори стажування оплачують транспортні витрати та проживання. Учасники можуть самостійно визначити маршрут подорожі по Японії.

Країна: Японія
Тривалість: 4 тижні
Дедлайн: 31 жовтня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus