Стажування квітня

робоче місце (2)

Стажування в Словаччині для студентів, що вивчають мистецтво, оплачувана практика в Європейському суді та можливість стати журналістом-інтерном у Німеччині.

Стажування у Національному Демократичному Інституті

Національний Демократичний Інститут – неурядова організація, що працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі, у співпраці з міжфракційним депутатським об’єднанням «ЄвроОптимісти» у Верховній Раді України шукають інтерна. Серед обов’язків – підготовка щомісячного інформаційного бюлетеня для поширення серед партнерів; підготовка медіа-контенту для соціальних мереж; моніторинг політичних заходів у ЗМІ; організація зустрічей та участь у них, ведення протоколів та інше. Інтерн також відвідуватиме регулярні тренінги та консультації. Відбір здійснюватиметься на конкурсній основі.

Серед вимог – базова вища освіта, вільне володіння українською, англійською та російською мовами та зацікавленість у політиці, парламентських відносинах, державному управлінні. Умови стажування обговорюватимуться під час співбесіди. Зацікавлені кандидати повинні підготувати резюме та мотиваційний лист англійською мовою та надіслати Ярині Одинак на електронну адресу iodynak@ndi.org з темою листа «Інтерн для МФО».

Країна: Україна
Тривалість: 6 місяців з можливістю продовження
Дедлайн: 26 березня

Реклама

«Інститут Сковороди» шукає волонтерів

Волонтерський проект «Інститут Сковороди» шукає людей у команду, а саме: викладачів української як іноземної, перекладачів будь-яких мов, SMM-ників, PR-ників, журналістів, фотографів, операторів, сценаристів, акторів, графічних дизайнерів, розробників сайтів, юристів, фандрайзерів, економістів, бухгалтерів. Заповнюй анкету, додавай мотиваційний лист і надсилай організаторам.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 14 квітня

Стажування у Європейському суді

Щорічно Європейський суд виділяє обмежену кількість оплачуваних позицій для інтернів. Максимальна тривалість програм – 5 місяців. Набір здійснюється двічі на рік. Періоди стажування:

  • 1 березня – 31 липня (документи потрібно надіслати до 30 вересня)
  • 1 жовтня – 28 лютого (документи потрібно надіслати до 30 квітня)

Кандидати повинні мати, як мінімум, ступінь бакалавра у галузі політології чи юридичних наук, а також вміти читати французькою. Можливе стажування у департаменті перекладу.
Для участі в конкурсі необхідно заповнити форму заявки і надіслати її разом з резюме та копією диплома поштою за адресою: Human Resources Unit of the Court of Justice of the European Union, Bureau des stages, TA/04 LB0019, L-2925 Luxembourg

Країна: Люксембург
Тривалість: 5 місяців
Дедлайн: 30 квітня

робоче місце 2

Експерти до Молодіжного комітету проекту U-Report від UNICEF

ЮНІСЕФ запрошує стати учасником Молодіжного комітету проекту U-Report у Києві. U-Report – це система опитувань молоді про важливі зміни у країні. За час існування проекту команда встигла провести безліч цікавих івентів, а зараз шукає нових активних і талановитих людей. Пропозиція наразі неоплачувана, проте з можливістю участі у корисних тренінгах. Анкета за посиланням.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 24 березня

Шукають авторів у Peace Blog

Peace Blog – проект руху «Молодь за мир», шукає молодих людей з Києва, які хочуть писати, фотографувати або знімати відео про літніх людей. Щоб долучитися, заповнюй форму.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: 31 березня

Intern in Market Analysis for Unit Factory

Unit Factory, що створений для підтримки проектів у галузях освіти й економіки, шукає інтерна у відділ Market Analysis. Від стажера вимагають аналітичних і стратегічних навичок у плануванні. Стажування оплачуване з перспективним розвитком.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

робоче місце

Стажування в Словаччині для тих, хто вивчає мистецтво

Стажування у вищих навчальних закладах і науково-дослідних організаціях Словаччини для студентів, аспірантів, викладачів і науковців, що вивчають або досліджують мистецтво у будь-якій формі. Інтерну виплачуватиметься стипендія (залежно від наукового ступеня).

Країна: Україна
Тривалість: 1–12 місяців
Дедлайн: 30 квітня

Стажування для журналістів у Німеччині

Програма графині Маріон Денхофф – це можливість для молодих журналістів протягом двох місяців працювати редактором-стажером у одному з німецьких ЗМІ. Інтерну виплачується стипендія у розмірі 3 900 €. Ця сума передбачає покриття витрат на переїзд, медичне страхування та проживання в Німеччині. Місце стажування визначає сама організація. Взяти участь у програмі можуть журналісти віком від 23 до 35 років. Учасники повинні вільно володіти німецькою мовою.

Щоб подати заявку, учаснику необхідно зібрати пакет документів: резюме, мотиваційний лист німецькою, рекомендацію головного редактора чи керівника відділу (фрілансери можуть надати характеристику від свого основного роботодавця), у якій повинно бути зазначено, що роботодавець не заперечує проти відсутності журналіста на час стажування, три раніше опубліковані тексти мовою оригіналу з логотипом видання та датою публікації (переклад німецькою мовою необов’язковий), підтвердження знання німецької мови (сертифікати, свідоцтва про проходження мовних курсів), вказівка переваги за місцем проходження стажування. Усі документи слід надіслати поштою.

Країна: Німеччина
Тривалість: 2 місяці
Дедлайн: 15 квітня

Стань тревел-блогером для проекту мандрів Україною

Громадська організація «Вишиваний Шлях» шукає чотирьох тревел-блогерів для участі у незабутньому всеукраїнському «Турі Вишиваним Шляхом» (маршрут «Ужгород-Київ» або «Слов’янськ-Київ»), що відбудеться у червні цього року. Від тебе вимагається знання та навички з основ блогінгу, активні профілі у соціальних мережах, вік від 18 до 35 років. Організатори обіцяють гідну фінансову винагороду. Мотиваційний лист, лінки на соцмережі та приклади робіт надсилай на пошту katya.ganus@gmail.com. Детальний опис вакансії для блогера/журналіста, відео-блогера.

Країна: Україна
Тривалість: протягом червня 2017 року
Дедлайн: 31 березня

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus