Стажування березня

робоче місце 2

Стажування для науковців в Австрії, програма міжредакційних обмінів для молодих журналістів або робота у сфері збереження миру у міжнародній організації Rotary Peace.

Програма міжредакційних обмінів

У рамках програми студенти факультетів журналістики та молоді журналісти з досвідом роботи не більше 5 років отримають змогу попрацювати у редакціях провідних ЗМІ різних регіонів України, удосконалити журналістські навички та отримати новий професійний досвід. Відбір проходить на конкурсній основі. Стажування оплачуване. Більше про обмін, а також відгуки учасників, можна почитати на офіційному сайті програми. Щоб подати заявку на стажування у березні-квітні, напиши на mdfoundation2014@gmail.com листа з темою «Програма міжредакційних обмінів» і заповни онлайн-форму, яку отримаєш у відповідь.

Країна: Україна
Тривалість: до одного місяця
Дедлайн: 24 лютого

Реклама

«Тексти» шукають інтернів-дизайнерів

«Тексти» оголосили набір інтернів. Шукають людей, готових учитися й експериментувати. Під час стажування тебе навчать збирати, аналізувати та візуалізувати дані, створювати якісну та зрозумілу графіку. Крім уявлення про інформаційний дизайн, ти отримаєш деякі журналістські навички.

Спрямування переважно на статичні інфографіки. Робота дистанційна. Після закінчення програми одному з трьох обраних інтернів запропонують працевлаштування. Своє резюме, мотиваційний лист і приклади робіт надсилай на пошту texty.org.ua@gmail.com з позначкою «інтерн/дизайн».

Країна: Україна
Тривалість: 2 місяці
Дедлайн: 3 березня

Стажування для молодих журналістів у Alumni Fund Ukraine

Alumni Fund Ukraine/Фонд Випускників України шукає молодих журналістів, які хотіли б отримати досвід роботи у міжнародній організації. Потрібно створювати цікаві матеріали про діяльність Фонду. Резюме, мотиваційний лист і приклади робіт надсилай на info@alumnifund.org. Навантаження: приблизно 4-6 год на тиждень.

Країна: Україна
Тривалість: 3 місяці
Дедлайн: 28 лютого

робоче місце

Стажування у Центрі європейських студій ім. Вілфреда Мартенса

Центр європейських студій ім. Вілфреда Мартенса (The Wilfried Martens Centre for European Studies) запрошує подавати заявку на участь в оплачуваному стажуванні тривалістю від трьох до шести місяців. Мета програми – надати учасникам глибокі знання щодо європейських питань і досвід роботи у європейських установах.

Країна: Бельгія
Тривалість: 3-6 місяців
Дедлайн: протягом року

Стипендіальна програма імені Лейна Кіркланда

Програма для молодих лідерів, які здобули вищу освіту та зацікавлені у розвитку демократії, економіки та громадянського суспільства у своїй країні та регіоні.
Реалізація програми відбувається у рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах й організаціях. Про те, як подати заявку, читай на офіційному сайті програми (http://www.kirkland.edu.pl/en/competition).

Країна: Польща
Тривалість: два семестри навчання + до 4 тижнів стажування
Дедлайн: 1 березня

Стажування в організації Rotary Peace

Щороку організація Rotary Peace, що займається підтримкою миру у світі, пропонує представникам різних країн пройти оплачуване стажування в одному зі своїх центрів. Цьогоріч оголошено про два види стажувань.

Для кандидатів, які мають ступінь магістра: стажування у кращих університетах у сферах, пов’язаних із запобіганням і розв’язанням конфліктів. Програма триває від 15 до 24 місяців і передбачає навчання та практику протягом 2-3 місяців. Стажування передбачено в університетах:

  • Duke University and University of North Carolina at Chapel Hill, США;
  • International Christian University, Японія;
  • University of Bradford, Великобританія;
  • University of Queensland, Австралія;
  • Uppsala University, Швеція.

Для професіоналів: тримісячна програма підвищення кваліфікації та вдосконалення навичок в університеті Chulalongkorn University у Таїланді. Програма передбачає від 2 до 3 тижнів стажування.

Організатори покривають витрати на транспорт (до місця проведення програми і назад), проживання, харчування, навчання та стажування.

Країна: по всьому світу
Тривалість: до 1 року
Дедлайн: 31 травня

дівчина

Стипендія імені Ернста Маха на стажування в Австрії

Стипендія імені Ернста Маха призначається випускникам університетів (до 35 років), які продовжують навчання в аспірантурі у своїй країні. Кандидатам оплачується стажування в австрійських університетах тривалістю від 1 до 10 місяців. Стипендією фінансується стажування у сферах: природничі науки, інженерні науки, медицина, сільське та лісове господарство, ветеринарія, громадські науки, юриспруденція й економіка, гуманітарні науки та теологія. Серед основних вимог: знання англійської чи німецької мови на високому рівні.

Анкету-заяву Bewerbung um ein Stipendium fur Osterreich можна отримати у представництвах Австрії закордоном, а також в установах, які приймають заяви (уточни у своєму університеті). Додаткову інформацію шукай на сайті.

Країна: Австрія
Тривалість: до 9 місяців
Дедлайн: 1 березня

Команда Центру інноваційної освіти «Про.Світ» шукає менеджера з комунікацій

Центр інноваційної освіти «Про.Світ» (prosvitcenter.org) – громадська організація, що шукає ефективні рішення для змін у шкільній освіті, а також створює можливості для освітніх інвестицій – краудфандинг GoFundEd. У команді відкрилася вакансія на позицію менеджера з комунікацій. Організації потрібна людина з журналістською освітою (не обов’язково, але бажано) та досвідом роботи у комунікаціях (у піарі та маркетингу). Одна з вимог – вільне володіння англійською мовою. Більше інформації шукай в описі вакансії.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю (постійне працевлаштування)
Дедлайн: якомога швидше

Стажування на позиції Management Consulting для Civitta Ukraine

Civitta Ukraine шукає стажера на позицію Management Consulting. Civitta – незалежна компанія, що займається управлінським консалтингом у країнах Європи з перехідною економікою. Офіси знаходяться в Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Україні, Молдові, Сербії, Румунії та Британії. Інтерн працюватиме над проектами у сфері інновацій і стартапів.

Країна: Україна
Тривалість: за домовленістю
Дедлайн: якомога швидше

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus