Совсун проти скасування вимоги знання англійської серед учених

Інна Совсун

Екс-заступник міністра освіти і науки Інна Совсун прокоментувала ідею відомства скасувати вимогу про обов’язковість знання англійської мови для отримання вчених звань доцента і професора.

Обурення подібною ідеєю в формі звернення Совсун оприлюднила на сторінці в Facebook. Вона стверджує: «Мені не зрозумілий аргумент, що люди, які претендують на вчене звання, уже складали іспити з англійської мови після аспірантури. Так, складали. Адже питання не в тому, чи складали, питання у тому, чи вони володіють мовою».

У записі освітянка згадує свій минулорічний візит до Лондону. Там на одному із заходів Британської Ради заступник міністра освіти Росії виголосив довгу промову на тему важливості інтернаціоналізації освіти і науки, заручившись при цьому допомогою перекладача.

Завершується звернення порівнянням платного іспиту (його в Україні майбутні науковці складають неохоче) з придбанням підручника з грифом МОН та кількома десятками платних публікацій. При цьому, останні вимоги потребують більшої кількості коштів.

Крім того, публікація містить кілька коментарів осіб, солідарних із думкою Інни Совсун. На сьогодні запис зібрав близько 400 вподобань та півсотні коментарів.

Фото: facebook.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus