Голосовий помічник Siri врятував дівчинку із Австралії

Дівчинка із Австралії

Стейсі Глісон, мешканка австралійського міста Кернс, вважає, що додаток Apple врятував її однорічну дочку Джіанну від неминучої смерті.

Коли хвора на легеневу інфекцію дівчинка несподівано перестала дихати, її мати кинулася телефонувати в службу швидкої допомоги, але впустила свій айфон, коли вмикала світло. Тоді вона прокричала голосову команду для активізації додатку Siri. Телефон автоматично зв’язався зі швидкою допомогою, поки мати робила доньці штучне дихання.

Стейсі залишалася на гучному зв’язку з диспетчером. Коли медики прибули за викликом, дитина вже знову самостійно дихала завдяки зусиллям мами. За словами лікарів, рішучості та винахідливості Стейсі Глісон можна лише позаздрити, адже вона не втрачала ні секунди та ще й зуміла зв’язатися зі швидкою допомогою завдяки новим технологіям.

«Хай це звучить банально, але мені дуже хотілося сказати спасибі, – розповіла Стейсі в інтерв’ю ВВС. – Цей телефон я купила тільки на початку року і почала гратися з програмою Siri, тому що вона здалася мені цікавою. Тепер це додаток завжди ввімкнутий».

Історія трапилася ще в березні, і з тих пір дівчинка повністю одужала. Випадок набув широкого розголосу після того, як Стейсі Глісон вирішила подякувати компанії Apple, а та поділилася історією з австралійським новинним телеканалом.

Фото: unsplash.com.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus