Студенти УКУ створили сайт про життя у 90-ті

IMG_5862

Студенти програми культурології Українського католицького університету спільно з Центром міської історії створили сайт про життя у 90-ті роки «(ВИ)жити в 90-х».

Платформа розроблена для дітей, школярів, старшокласників, вчителів, студентів. Ресурс складається з чотирьох розділів: словника термінів і понять (Що є Що), збірки ігор та тестів (Забавки), віртуальної карти (Місця) і матеріалів (для вчителів та школярів). Всі розділи пов’язані між собою та містять гіперпосилання.

Катерина Косів, одна зі співавторок проекту, розповіла «Студвею»: «Повністю весь процес роботи над проектом був для мене дуже цікавим, адже я народилася в 90-х, але їх не пам’ятаю. На початку роботи я зрозуміла, що майже нічого не знаю про ці роки, окрім декількох дат та фактів, тому почала читати книжки і переглядати веб-сайти, щоб знайти хоч якусь інформацію. Знайдене виявилося цікавим і часом навіть дивувало. А от найскладніше було придумати що робити з величезною кількістю знайденої інформації і як її посортувати».

Олена Поліщук, ще одна співавторка проекту, поділилася з нами: «Було дуже складно зрозуміти, куди прямує наш проект, адже спочатку нашою ціллю була карткова гра, але кінець кінцем ми маємо інтернет ресурс, який складається із великої кількості інформації. Саме цей період, так би мовити, фрустрації був найважчим, бо завжди простіше кудись йти, коли знаєш ціль. А цікавим був сам, власне, шлях, навіть не зважаючи на відсутність конкретного плану дій, яка збивала із пантелику. Нові знання і досвід – це завжди цікаво».

Нагадаємо, що Школа права УКУ стала найкращою в Україні за балом ЗНО вступників на магістратуру.

Фото: 90s.lvivcenter.org

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus