Студенти з Коломиї презентували проект «Розумний дім»

House

У Коломийському економіко-правовому коледжі студенти презентували проект «Розумний дім» – реальну модель розумної оселі, де автоматично вмикаються системи охорони, безпеки, освітлення, водопостачання.

Представлений проект – це приміщення, які мають якісні системи забезпечення та операційний multi-room. За допомогою останнього, функціонально пов’язуються між собою усі електроприлади будівлі, якими можна керувати централізовано з пульта-дисплею.

Прилади будинку можуть бути під’єднані до комп’ютерної мережі, що дозволяє керувати ними за допомогою ПК та надає віддалений доступ через Інтернет. Завдяки інтеграції інформаційних технологій у домашні умови, всі системи та прилади узгоджують виконання функцій між собою, порівнюючи задані програми та зовнішні показники.

Автором проекту є «Розумний дім» викладач коледжу Олексій Масловський. Особливістю розумного дому є керування з пульта, на якому людина може натиснути одну клавішу з метою створення певної обстановки. При цьому, сама система аналізує навколишню ситуацію та параметри всередині приміщення, та, керуючись власними висновками, виконує задані користувачем команди із відповідними налаштуваннями.

Крім того, встановлені електронні побутові прилади можуть бути об’єднані у домашню мережу із виходом в Інтернет. У коледжі вирішили спільно зі студентами не лише вивчити всі плюси цього проекту, а й доєднати до цього процесу різні науки.

Нагадаємо, раніше підприємець, власник та засновник креативного простору і коворкінгу «Часопис» Макс Яковер та екс-гендиректор ВДНГ Максим Бахматов повідомили про початок реалізації проекту інноваційного парку у центрі Києва.

Фото: unsplash.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus