Студент створив протез у стилі Metal Gear Solid V

рука 2

22-річний студент напряму «Промисловий дизайн» із Філадельфії Джексон Гордон створив свою версію 3D-друкованого механічного протеза. Він повторює біонічну руку героя гри Metal Gear Solid V.

Таку розробку хлопець виконав на замовлення клієнта, в якого практично відсутня кисть лівої руки. Переважно прості механічні тягові протези використовують рухливість зап’ястя для керування пальцями. У цьому випадку прикріпити тягу не було до чого. Саме тому розробка Джексона стала особливо цінно.

рука

У конструкції пальці в висхідному положенні є закритими. Кожен з них закривається самостійно. Це дозволяє досягти щільнішої хватки. Розкривається ж штучна рука за допомогою здорової руки – для цього необхідно просто відтягнути держак біля плеча.

рука 3

Конструкція Гордона має декілька переваг: вона досить проста, не боїться вологи та дешева – вартість витрачених матеріалів склала близько $100. Свою розробку молодий дизайнер надав у відкритий доступ. Крім того, Джексон уже заснував власну дизайнерську студію під назвою Armatus Designs і активно займається улюбленою справою.

Фото: 3dtoday.ru

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus