Сайти, які допоможуть прокачати мозок

чоловік

Ти допитливий, полюбляєш загадки і завжди прагнеш дізнатися більше? Розповідаємо про інтернет-ресурси, які допоможуть потренувати мозок. Запевняємо, що ти отримаєш відмінне задоволення, хоч доведеться добряче поворушити звивинами.

HowStuffWorks

Навіщо природа подарувала нам відбитки пальців? Як працюють знеболювальні ліки? Чи можна насправді налякати до смерті? Як розрахувати, скільки пального споживає твоє авто? Відповіді на ці запитання, а також багато іншої цікавої інформації можна знайти на цьому сайті. А ще тут є квізи (швидкі тести-опитування) – ти зможеш перевірити отримані знання.

Реклама

BrainDen

Цей ресурс закохає у себе усіх шанувальників логічних задач, загадок і головоломок. Єдиний «мінус» – можна легко переглянути відповіді, тому челендж видається не настільки важким. Але якщо ти можеш впоратися зі спокусою підглянути вирішення, то сміливо заходь на сайт. Ми можемо описати задоволення від розв’язання логічної задачі, але краще спробуй! Наш фаворит – задачка Ейнштейна про сусідів.

Triviador

Російський аналог угорської онлайн-стратегії Conquiztador (яка, на жаль, вже перестала існувати). Головна фішка гри Triviador – інтелектуальні баталії з живими людьми. За допомогою своїх знань, ти захоплюєш ворожі території й заробляєш бали. Чим більше балів – тим більший «віртуальний досвід». Також ти повинен розбудовувати власне королівство, мешканці якого допомагають у битвах із іншими гравцями.

Тематика запитань, які ти отримуєш під час гри, може бути різною: від фільмів та серіалів до шкільної програми з хімії, фізики і математики. На відповідь – не більше 10 секунд, тому ворушити звивинами потрібно швидко.

Одним словом – чудова гра!

емоції

Instructables

Хочеш зробити ручку із власним ім’ям, гітару з лопати, дошку для тривимірних шахів або лицарські рукавиці? Інструкції до цих виробів можна знайти саме тут. І це ще не все: різні рецепти, поради із виготовлення хендмейд продуктів, а також цікаві дизайнерські рішення (як тобі, наприклад, настінний ліхтар у формі символу Бетмена?). Головне – дотримуйся вказаних інструкцій.

Investopedia

Фінанси, інвестиції, економіка і веб-банкінг – якщо від цих слів тебе не бере нудьга, а навпаки, з’являється вогонь цікавості до пізнання, то відвідай цей сайт і дізнайся більше про ваучери, ф’ючерси, опціони та сучасне положення фінансового ринку. Цей сайт може порадувати мізки усіх молодих прихильників економічної справи і гравців фінансової біржі.

KhanAcademy

Цікава платформа для тих, хто бажає освіжити пам’ять і відновити знання шкільної програми або просто навчитися чогось нового. Математика, біологія, фізика, хімія, економіка і фінанси, гуманітарні науки й комп’ютерна справа – все це легко і доступно пояснюється за допомогою навчальних відео. Також на сайті можна пройти тести для підготовки до екзаменів SAT, MCAT, GMAT та ін.

Бонус: Keeping Up With The Queen

Це не зовсім освітній ресурс, але теж вельми цікавий. Тут можна ввести свій вік і побачити, чого у цьому віці досягла королева Великобританії Єлизавета ІІ. Погодься, непогана мотивація, до того ж, ти можеш дізнатися багато нового про Її Величність.

Фото: gratisography.com/

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus