Чи переводиться на державне забезпечення студент, який осиротів після 18 років в період навчання?

Коротко: У такому випадку студентові призначається соціальна стипендія.

Детальніше: Відповідно до пункту 6 постанови КМУ № 882 «Питання стипендіального забезпечення» студентам з числа дітей-сиріт, а також студентам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишились без батьків, призначається соціальна стипендія. Розмір соціальної стипендії в такому випадку відповідно до постанови КМУ № 797 від 8 жовтня 2015 року з 1 вересня 2015 року становить 1989 гривень на місяць.

comments powered by Disqus