Порадник для бюджетних подорожей

подорож1

Незважаючи на всі фінансові негарзди, всім хочеться подорожувати й пізнавати світ. Незабаром канікули, тому ми не втомлюємося збирати поради, які неодмінно стануть у нагоді тим, хто націлений на дешевий відпочинок у Європі. Читайте, подорожуйте, заощаджуйте!

Хороший готель за півціни

Головне правило при замовленні – вибирайте готель із можливістю відміни броні. Щоб упіймати свій шанс пожити дешево у крутому готелі, зайдіть на сайт бронювання за 2-3 дні до прогнозованої дати заїзду. Не повірите, але більша частина 4-зіркових готелів буде коштувати так само, як ваше миле, але не дуже фешенебельне житло десь далеко за містом. Але майте на увазі, ця хитрість працює лише в низький сезон.

Економія на оренді авто

Якщо у вас є необхідність в оренді авто за кордоном, не варто одразу звертатися до міжнародних «динозаврів автопрокату» типу Sixt. Цей вид послуг дуже розвинений у країнах Європи, тому місцеві компанії нададуть вам траспорт за більш приємними цінами. Для цього пошукайте агентства в інтернеті мовою країни, якою подорожуєте.

Пересуватися чужою країною дешево

Якщо вам трохи лячно подорожувати автостопом, але вас переповнює бажання побачити більше за меншу ціну, користуйтеся дотатком bla bla car! Знаходьте попутника й рушайте за новими враженнями. Повірте, це набагато дешевше, ніж купувати квитки на потяг. Окрім того, заведете нові знайомства та поспілкуєтеся з місцевими жителями.

ГольфБег для «не гольфістів»

Вам варто купити сумку для гольфістського спорядження. Справа в тому, що в багатьох авіакомпаніях спорядження для гольфу не підлягає оплаті. Тому можна схитрувати, переклавши свої речі в такий чохол, і тоді не платити за багаж.

подорож

Де краще запастися продуктами тим, хто подорожує Європою

Ви організували собі євротур і шукаєте, де краще здійснити стратегічну закупку продуктів для  подорожі? Правильна відповідь – Польша. Плануйте тур так, аби вам було зручно зробити першу зупинку саме там. Як показує практика, продукти в Польші вдвічі дешевші, ніж у Франції.

Втамувати спрагу у Франції

Ще Наполеон у свій час видав закон, який зобов’язує всіх власників шинків безкоштовно видавати всім охочим воду і хліб на їхню вимогу. Пройшло багато часу, але це правило і досі діє на теренах Франції. Тому, якщо ви втомилися, гуляючи вулицями Парижа, не соромтеся попросити в найближчому кафе склянку води. Вам не відмовлять!

Знаходьте безкоштовні екскурсії

Грошей залишилось мало, а так хочеться дізнатися про місто більше? Наберіть в Google або Tripadvisor «free tour». Гіди-початківці й молоді ентузіасти випробують вас у якості своєї першої аудиторії. Вигідно всім. Так ви заощадите до €50!

Зарядка гаджетів у фірмових магазинах

У багатьох країнах Європи у фірмових магазинах можна скористатися USB для зарядки свого гаджета. Завжди будьте на з’вязку!

подорож

Скажіть «так» проїзним квиткам і туристичним картам

Ви дісталася бажаної країни. Але ціни на транспорт і квитки до музеїв дивують вас своєю непристойною вартістю? Тижневі проїзні квитки допоможуть відмінно заощадити. Наприклад, у Парижі такий квиток коштує близько €8. Він називається Carte Orange і дійсний для всіх видів наземного й підземного транспорту (одна поїздка на метро коштуватиме близько €2 – от і порахуйте). 3-денні чи тижневі музейні карти також продаються майже у всіх великих містах і є дуже вигідними, якщо ви плануєте відвідати більше 3-4 музеїв.

Уникайте автоматів для обміну грошей

Досить популярні в Європі, такі автомати виглядають так само, як і звичайні банкомати. Відмінність у тому, що ви вставляєте туди гроші, а не картки. Тоді апарат розмінює вам валюту. В автоматах зазвичай закладені дуже завищені курси валют, а іноді навіть стягується плата за обмін.

Східна їжа в Європі – не лише еклектично, а й заощадливо

Найдешевші в Європі місця громадського харчування – китайські ресторанчики й турецькі закусочні. Середня вартість рахунку там удвічі нижча, ніж у будь-якому іншому кафе. При цьому за якість кухні можете не хвилюватися: майже завжди і якісно, і смачно. Бідні студенти в Берліні віддають перевагу кебабам, великим, смачним, поживним. Головне – вони коштують не більше €1-2.

Фото: stock-up.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus