Поетеса зі США не знає відповіді на тест про власні вірші

sARA hOLBRUK

Американська поетеса Сара Холбрук не може відповісти на питання Техаського стандартизованого тесту про власні вірші. Тест готує Техаське агентство освіти.

Причиною цього є погано сформульовані питання. Сара говорить, що не розуміє чому як мінімум один із її віршів, котрі називають «найбільш невротичними», був доданий до навчальної програми.

Питання стосуються двох поезій – «Реальний випадок» і «Північ». Поетесі вже надійшло багато листів від учителів, що прагнуть навчити учнів правильних відповідей. Проте авторка запевняє, що це майже неможливо в таких непідготовлених матеріалах.

Наприклад, на питання «Ділення вірша на дві строфи дозволяє автору…» є варіанти: порівняти, запитати, створити контраст або нагадати. Сама ж авторка наголошує: «Я поділила строфи там, бо коли читаю вірш уголос, роблю паузу. Зверніть увагу: цього не має серед варіантів і ніхто ніколи мене не питав, чому я так зробила».

Сара говорить, що будь-який тест ставить під сумнів мотивацію автора й зазвичай ці питання про тих, хто помер. «Але я не померла. Я протестую», – каже жінка.

Фото: washingtonpost.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

comments powered by Disqus